Protez Tırnak

Protez Tırnak

Protez tırnak uygulamaları sürekli tırnak kırılması yaşayan ya da tırnakları kısa olan kişiler için önerilen işlemlerden biridir. Protez tırnak farklı malzeme yapılarında hazırlanarak tırnağa uygun bir şekilde yerleştirilmektedir.

Kalıcı protez tırnaklar herhangi bir kırılma ya da çatlama durumları yaşamamaktadır. Tırnak yapısını bozmayan ve güçlü yapıştırıcı özelliği bulunan protez tırnak modelleri hem oval hem de küt şekilleri ile müşterilerin istedikleri modelde yapılmaktadır.

Protez Tırnak Fiyatları Nedir?

Protez tırnak fiyatları istenen ölçülere ve yapılan nail art çalışmalarına göre belirlenmektedir. Firmamız alanında uzman ve tecrübeli olan kişiler tarafından hizmet sunmaktadır. Bu tırnak uygulamaları ile beraber istenen ölçüde tasarımlar hazırlanmaktadır. Protez tırnakları kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri ile oldukça fazla kişinin tercih ettiği uygulamalardan biridir.

Protez Tırnak Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Protez tırnak uygulamaları tırnak ölçüsü alınarak ve tırnağa tam uyum sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Tırnakların bakımlı durmasına yardımcı olan bu uygulama sayesinde kişiler estetik bir el görünümüne sahip olmaktadır.

Tüm protez tırnak uygulamaları son dönemin kaliteli malzeme kullanımı ile beraber yapılmaktadır. Tırnağın takılmasının ardından törpüleme ve oje sürme işlemleri yapılmaktadır. Ardından mavi ışık tutularak kalıcı oje ve protez tırnak işlemi tamamlanmaktadır.

Protez Tırnak Çalışmaları Kimlere Yapılır?

Protez tırnaklar eşsiz duruşu ve yenilikçi tasarımları ile herkesin en beğendiği uygulamalar arasına girmektedir. Kısa ve sürekli kırılan tırnak yapısına sahip olan kişilere yapılmaktadır.

Kapak görseli deanna alys

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?