Solgar

Sağlık Dostu Solgar Ürünleri

Yoğun geçen sportif faaliyetler kadın ve erkek arasında farklı oluşumları ortaya çıkarabilir. Spor esnasında erkek ve kadınların yapısal farklılıkları nedeniyle günlük vitamin ve mineral ihtiyaçları değişiklik gösterebilir.

Spor eğer yoğun tempolu bir şekilde yapılıyorsa vücudun bir takım ihtiyaçları ortaya çıkabiliyor. Bu genellikle mineral, protein, vitamin gibi eksiklikleri meydana getiriyor. Bu eksiklikler her ne kadar günlük yemek tüketimi ile sağlansa da yoğun spor ortamında ihtiyaç duyulabilmekte. Özellikle yoğunlaşan faaliyetler sonrası vücudun direnci düşebiliyor ve bu durumda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Vücut direncinin düşmesi kaslarda yorulma ve erimeye kadar giden sonuçları doğurabildiği gibi yorgunlukları da tetikleyebiliyor. C ve E vitamini eksikliğine ek olarak beta karoten, selenyum ve çinko gibi vücudun ihtiyaç duyacağı maddeler günlük tüketilen ürünlerde yeterince elde edilemiyor. Sporculara yönelik ürünler üreten bir takım firmalar bu gibi eksiklikleri emilim kolaylığı ile sağlayacak ürünler geliştiriyor. Solgar Male Multiple bu ürünlerin başında kendine yer buluyor. Şehir hayatının getirmiş olduğu stres ve yoğun tempo fazla kilolar gibi istenmeyen sonuçları beraberinde getirebiliyor. Bu durumdan kurtulmak isteyenler ise ilk tercihini spordan yana yapıyor. Sportif faaliyetlerin başlamasıyla birlikte vücudun ihtiyaç duyduğu maddeler de artış gösteriyor. Bu gibi ihtiyaçları giderebileceğiniz Solgar Male Multiple gibi ürünler ile ihtiyaçlarınızı karşılamanız mümkün olacak. Vücudun ihtiyaç duyduğu günlük vitamin ve mineral kombinasyonlarını bitkisel ekstrelerle destekleyen bu ürün kolay emilimi sayesinde istenilen sonuçların alınmasını destekleyecektir. Ürün içerisinde Demir, inositol, ısırgan otu, folik asit, iyot, kartoneidler, likopen, kolin, Krom, kokarboksilaz, magnezyum, pantetin, niasin, manganez, niasin gibi vücudun ihtiyaç duyacağı maddelerin karışımı yer alıyor. Dikkat edilmesi gereken unsur ise şeker, nişasta, mısır, maya, buğday, gluten ve süt ürünleri gibi potansiyel alerjenleri içermemesi olarak dikkat çekiyor. Yorgunluk ve vücut direncinin düşmesine karşı kullanabileceğiniz bu ürün yoğun geçen sportif faaliyetlerin sonrasında toparlanma adına ilk akla gelen yardımcı olacaktır.

Solgar

FAYDALARI

Solgar Male Multiple ürününün birden fazla faydası bulunuyor. Bunlar arasında bazı hususlar ciddi anlamda faydalara sebep olacaktır. Erkek bedenine uygun olan mineral akışı, bileşim ve vitamin seviyelerinin sağlanmasında aktif rol oynayan ürün, idrar, anemi, kolesterol, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkların önlenmesini sağlar. Vücuda enerji de sağlayan bu ürün iktidarsızlık tedavisinde aktif olarak kullanılabilir. Yine yorgunluk ve bitkinlik gibi istenmeyen durumlardan kurtulmanız mümkün olacak. Bunun yanı sıra ergenlik sürecinde yüz ve belde oluşan sivilcelerin giderilmesi ve tekrar ortaya çıkışında görev alır. Kan şekeri, kabızlık, artrit sorunların önlenmesi ve giderilmesinde etkindir.

SOLGAR ÜRÜNLERİ

Ürünün patenti Solgar firması ile ortaya çıkıyor. Solgar uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren önemli üreticilerin başında geliyor. Sahip olduğu teknolojik alt yapı sayesinde bitkisel besin takviyeleri, amino asit, vitamin ve mineral ürünleri alanında dünyadaki en iyi ürünleri üretmeyi hedef edinen firma, 60’dan fazla ülkeye ihracat yapıyor. Sunduğu yüksek kalite sayesinde dünya genelinde en fazla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Solgar, 100’den fazla ürünü bünyesinde barındırıyor. Son kullanma tarihine kadar en verimli kullanılacak şekilde tasarlanan Solgar ürünleri, 1999 yılından itibaren Türkiye’de kurduğu ofisle hizmet veriyor. Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünleri Omega 3, Biotin, B12, Vitamin D ve diğer vitamin ürünleri olarak dikkat çeken Solgar, sahip olduğu yüksek kalite sayesinde en çok tercih edilen üreticiler arasında bulunur.

SATIN ALMA

Solgar ürünlerini Fitbull’dan alabilirsiniz. Hem güncel üretim hem ithalat serisinde bulunan ürünlerden dilediğinizi tercih ederek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fitbull güvencesi ile en iyi fiyat ve en hazır stok garantisinin yanında uygun ödeme koşulları da sizi bekliyor olacak.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?