Samsung Servis Yeni Tasarımıyla Yayında!

Samsung Servis

Hem Türkiye hem de dünya çapında birçok insanın bildiği gibi Samsung markası Güney Kore merkezli olmasına karşın dünyanın önde gelen bir elektronik devidir. 1938 yılında kurulmuş olan Samsung şirketi marka olarak da oldukça tecrübelidir. Bugüne kadar hayatımızda olan Samsung’un aklınıza gelebilecek her konuda elektronik ürünü bulunmaktadır. Her geçen gün kendini geliştiren şirket beyaz eşyadan ev elektroniğine, bilişimden akıllı telefon piyasasına kadar en yeni teknolojiler ile en güncel ve dünyanın en çok satan ürünlerini üretmektedir.

Ülkemizde de satışı son derece yaygın olan bu değerli markanın Özel Samsung Servis olarak özel servis hizmetini sizler ile buluşturmaktan memnuniyet duymaktayız.

Piyasadaki diğer Samsung servislerinin aksine biz çok sayıda yenilik getirmiş olduğumuz teknik servis sektöründe, sizleri asla bekletmiyor, işinizi hızlı bir şekilde hallediyoruz. Servis sürecinde sizleri oyalamadığımız gibi uzman ekibimiz sayesinde profesyonel bir teknik destek hizmeti sunarak yedek parça değişimlerinde % 100 orijinal Samsung yedek parçaları kullanıyoruz.

Özel Samsung Servis aynı zamanda haftada yedi gün, günün 24 saati açık olan çağrı merkezinde de sizlerin sorularını cevaplamak için hazır olarak beklemekte. Dünya elektronik devinin kalitesine paralel bir şekilde sunmaya devam ettiğimiz hizmelerimiz 1 yıllık garanti paketini de beraberinde getiriyor.

Aynı gün servis hizmetimiz de Samsung Servis olarak sizlere sunduğumuz avantajlı hizmetlerimizden biri olarak karşınıza çıkıyor.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?