SAY LAN türkan kaç kişiyiz ?!

Bu hristiyan kadın çağdaş yaşamı destekleme derneği zımbırtısı ile milli eğitim bakanlığına bilmem kaçbin küsür kitap yollamıştır bu kitapları inceleyen görevliler değil 6-13 yaş arası çocukların yetişkinlerin bile okurken rahatsız duyacağı müstehcen ifadeler içerdiğini görmektedir. Kitapta tamamen hristiyanlık propagandası yapılmaktadır. Kitaptan bir alıntı “limana çıkmadan önce kiliseye uğramak istiyorum tanrıya yalvarmalıyımki bu ülke müslümanların eline geçmesin” düşünün artık ve bu kitaplar 6-13 yaş arası çocuklara okutulacaktı. Kitaptan bir alıntı daha “ben keşke meryem ana olabilsem” defalarca bu cümle geçmiştir kitapta. Ayrıca bu kitaplarda pornografik içerikler de mevcuttur.

Namaz kılmak ile bale yapmayı aynı kefeye koyan bu kadın tam bir misyonerdir. Kız çocuklarına burs verip türban takmamalarını istemiştir. Buna karşı gelen kız çocuklarını da kurulan ikna odalarına sokup başlarını açtırmıştır. Anlaşılan tam bir kanı bozuk kadının tekidir. Buna edilen her küfür azdır. Bu kadın hayatta olsa yapılacak şey belliydi aslında. 30-40 yıl hapiste yatmış bir erkeğe verecektin gerisine karışmayacaktın. Aslında bu şekli şemali kaymış karıya hangi erkek yaklaşırdı oda işin başka boyutu tabi.

Kadının ağzından bir alıntı “bizim bu ülkede istemediğimiz birşey kesinlikle olmaz”  Bu kadın bir kız çocuğuna burs verip ve annesi kapalı diye bu burs iptal edilmiştir. Hani kız çocukları okuyacaktı nerede ?! Pkklı kız çocuklarınada burs veren bunlar değilmi ?! Bu kadın tamamen bu ülkede hristiyanlık propagandası yapmıştır olay basittir ve bu kadının hayatını KanalD de dizi olarak yayınlanacak. Çok merak ediyorum bu olayları o dizidede gösterecekler mi ?!

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

2 Yorum
  1. Mehmet
    7 Eylül 2010 - 19:50
    Cevapla
  2. meryem
    8 Eylül 2010 - 14:31
    Cevapla