Bölgesel Zayıflama

SculpSure ile Bölgesel İncelme

Bölgesel Zayıflama

Her vücut birbirinden farklı yapıya sahiptir, fiziki özellikler dediğimiz görüntü farklılıkları kişiden kişiye göre değişir. Kilo alıp verme de herkeste farklı etkiler ortaya çıkarır, bazıları tüm vücudundan kilo alırken bazıları bölgesel olarak kilo alır. Bölgesel kiloda vücudun belirli bölgelerinde biriken yağlar bölgesel kiloya sebep olur ve bu durumda bölgesel olarak kilo vermek daha zordur. Özellikle bacak, iç bacak, kol ve göbek bölgesinde sık rastlanmaktadır.

SculpSure ile bölgesel kilo sorununa artık çözüm sunulmaktadır. Bu cihaz sayesinde bölgedeki yağlar ısıtılarak eritilmekte ve sıvı haline gelen yağların vücuttan atılması sağlanmaktadır. 25 dakikalık seanslarla yapılan uygulamalarda kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz.

SculpSure aslında bir zayıflama yöntemi olmayıp, bölgesel incelme sağlayan bir uygulamadır. Kilo vermek düşüncesiyle değil, bölgesel incelme düşüncesiyle bu yönteme başvurmalısınız. Seans aralıkları genellikle 6 ayda bir olmakta ve yaklaşık 3 ay sonunda sonuçlar alınmaktadır. İnce bir görüntüye kavuşmak isteyen, sporla bunu sağlayamayanlar bu yönteme başvurarak zamandan kazanarak ince bir görünüme kavuşabilirler.

Bölgesel zayıflama için kilo fazlalığı olan bölgelere egzersiz programları hazırlanmalıdır. Egzersiz ile yapılan zayıflamada vücudun diğer bölgeleri de etkilenerek kilo kaybı yaşlanmaktadır, bu durumda yine vücut tipinde düzensizliğe yol açmaktadır.

Bölgesel zayıflama egzersizlerle sağlanması için uzun uğraşlar verilmesi gerekmektedir. Kol bölgesinden örnek verelim, kollar düzenli olarak aksatmadan her gün egzersiz yapıldığı koşulda 6 ayda incelme gösterir. Bu durumda çalışanlar için oldukça yorucu ve zaman kaybı olarak görülmektedir. Bu gibi durumlarda bölgesel incelme için uzun uğraşlar verilmeden zamandan kaybetmeden daha kısa sürede ve etkili sonuçlar için Sculpsure ile tanışabilirsiniz.

Mustafa Karataş bölgesel incelme için doğru yöntemlerin tercih edilmesinin gerektiğinin altını çizmektedir. Uygulama detaylarının, cihaz özelliklerinin, bilinilirliğin ve güzellik Merkezlerinin detaylarının araştırılması ve doğru seçilmesi gerektiğini belirtmektedir.

Mustafa Karataş günümüzde saç bakım merkezlerinde bile bu yönde uygulamaların yapıldığı, ancak mesleki yeterliliği olmayan kişilerin ciddi sağlık sorunlarına yol açtığını önemle vurgulamaktadır.

Bölgesel incelme için sizde karar verdiyseniz, tüm detaylar ve uygulamalar hakkında bilgi almak istiyorsanız www.drmustafakaratas.com adresini ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?