Sebamed Sabun

Sebamed ile Cildiniz Güvende

Cilt dostu Sebamed ürünleri cildin 5.5 pH seviyesini korur ve doğal nem seviyesini dengeler. Her yaş grubuna özel olarak geliştirdiği ürünleri sayesinde dermatologlar tarafından da tavsiye edilmektedir.

Sebamed bakım serileri;

  • Cilt Bakım Serisi
  • Anne-bebek Serisi
  • Güneş Serisi
  • Saç Bakım Serisi
  • Anti Aging Serisi (Yaşlanma Karşıtı)
  • Vücut Bakım Serisi

Cilt bakım serisinde günlük bakımlara cevap verecek temizleyici, tonik, nemlendirici, dudak kremi gibi tüm ürünleri yelpazesinde bulundurmaktadır. Markanın önce çıkan günlük temizleyicileri arasında ise Sebamed sabun gelmektedir. Her cilt için özel olarak geliştirdiği yüz sabunu çeşitleri derinlemesine temizleyerek cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur.

En yaygın cilt problemleri arasında akne ve sivilce gelmektedir. Ergenlik döneminde cildin daha fazla yağ üretmesiyle oluşan sivilceler, stres, genetik yapı ve medikal ilaç tedavileri sonrasında da oluşabilmektedir. Sivilcelerden kurtulmanın en temel yolu cildin iyi bir şekilde arındırılmış olmasıdır. Eğer cilt yeteri kadar temizlenmez ise bakteriler üreterek sivilcenin yayılmasına zemin hazırlar. Sebamed Cleansing Bar kalıp temizleyici sabun, cildin ph seviyesini koruyarak cildi temizler. İçeriğindeki E vitamini sayesinde cildin doğal nem seviyesini korur. Formülündeki aminoasitler cilt yüzeyinde bakteri oluşumunu engeller akne, egzama mantar gibi cilt problemlerinin tedavisine yardımcı olur. Sizde cilt tipinize uygun yüz ve vücut sabun çeşitlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/sebamed-sabun adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sebamed anne bebek serisi ile hem annenin hem de bebeğinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Doğdukları andan itibaren kullanıma uygun bebek şampuanı, pişik kremi, yüz kremi, bebek güneş kremi, losyonu ve daha fazla ürünün yanı sıra anneler için çatlak bakım kremi, losyonu gibi ürünleri de yelpazesinde bulundurmaktadır.

Her geçen yıl yeni ürünler geliştiren marka anti aging yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile cildin daha genç görünmesini sağlamaktadır. Sizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürün çeşitlerine Sebamed online satış noktası olan Dermokozmetika dan uygun fiyat, indirim ve hediye fırsatlarıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?