Araba Oyunu

Sektörde Öncü Oyunkolu

Sizlere yeni keşfettiğim bir oyun sitesini tanıtacağım. Özellikle önüne gelenin bir oyun sitesi açtığı şu günlerde sağlam bir oyun sitesi bulmak zor iken bu siteyi tanıyınca pişman olmayacaksınız.

Nedir bu site? Ne tür oyunlar vardır?

Bu site yaklaşık 3 yıldır oyun sektöründe bulunan kaliteli bir sitedir. İçerisinde yediden yetmişe herkesin oynayabileceği oyunlar vardır.

Araba oyunlarından tutunda Bakugan Oyunlarına, boyama oyunlarından tutunda savaş oyunlarına kadar çeşit çeşit oyunlar bulabilirsiniz.

Dikkatimi çeken birşey var oyunkolunda. Oda aile filtresi. Birçok oyun sitesinde aile filtresini göremezsiniz. Fakat oyunkolunda aile filtresi bulunmakta. Buda oyunkolunu birçok oyun sitesinden üstün kılmaya yeter diye düşünüyorum.

Sitenin alexa ve pagerankına baktığımızda ise gayet tatmin edici bir konumda olduğu görülmekte. Sadece dmoz kaydı bulunmuyor.

Şimdi soracaksınız o kadar anlattın senin tavsiye ettiğin oyun yokmu diye. :) Elbette ki var. Araba oyunlarından Geta vazgeçilmez oyunum diyebilirim. Birde bizim ufaklığın oynadığı Friv oyunu var. :) Ufakları da unutmayalım değil mi. :)

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?