Seopar Rocket: En iyi WordPress Seo & Pazarlama Eklentisi

Bir websitesi kuruyorsunuz ve kurduğunuz websitesine ziyaretçiler gelmeye başlıyor ancak gelen müşterilerinize doğru bir yönlendirme yapamadığınız zaman websitenizdeki amacınıza ulaşamamış olursunuz. Örneğin bir e-ticaret websiteniz olsun bir çok ürün mevcut fakat müşterilerinizden dönüşüm elde edemiyorsunuz işte tam bu sırada farklı bir strateji üreterek Seopar Rocket eklentisi devreye girmektedir. İster seo yapın ister ads reklam yayınlayın farketmez her platformda kullanabileceğiniz eklentidir. Seo hakkında bilginiz yok ise seo nedir adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Seopar Rocket eklentisi en iyi 2020 seo eklentisi diyebilirim.

Tam 14 Farklı bildirim türü ile gelen ziyaretçilerinizden dönüşüm elde edebilirsiniz.

Seopar Rocket eklentisinin kurulumu oldukça basittir. Panelde kampanya yayınlıyorsunuz, yayınladığınız kampanyaların istatistiklerini bile görebiliyorsunuz. Bu muhteşem bir şey!

1 – Seopar Rocket Eklentisini Kur

İster WordPress isterseniz kendinize yazdırdığınız özel bir yazılım olsun hiç farketmez. Seopar Rocket eklentisi tüm websitelerinde çalışmaktadır.

Öncelikle üyelik oluşturunuz üyelik oluşturmak için buraya tıklayınız rocket.seopar.co/register

Üyelik oluşturduktan hemen sonra kurulum yap butonuna tıklayınız.

Aldığınız kodu websitenizde </head> etiketinin üstüne yapıştırınız ve kampanya oluşturmaya geçiniz.

2 – İlk Kampanyanızı Oluşturun!

Genel bakış butonuna basınız ve ardından kampanya oluştur butonuna basınız. Yeni kampanyanın adını giriniz ve domain adını giriniz.

3- Oluşturduğunuz Kampanya Altından Bildirim Oluşturunuz

Oluşturduğunuz kampanyanın üstüne tıkladığınızda bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada bildirim oluştur butonuna basınız. Tam 14 farklı bildirimden istediğinizi oluşturabilirsiniz. Nasıl bir bildirim oluşturacağınız konusunda bilgi almak isterseniz dijital pazarlama uzmanımız Osman Ölmez’den fikir alabilirsiniz. we@seopar.co mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

4 – Oluşturduğunuz Bildirimleri Kişiselleştirin

Bildiriminizi kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

  • Renk ayarlarını değiştirebilirsiniz.
  • İster tüm sayfalarda isterseniz sadece belirlediğiniz sayfalarda bildirimlerinizi görebilirsiniz.
  • Resimleri değiştirebilirsiniz.
  • Form almalı bildirim türlerinde e-posta, telefon gibi bilgiler alabilirsiniz.
  • Aldığınız dönüşüm formlarını istediğiniz e-posta adresine gönderilebilir veya panelden istatistikler kısmında veriler  bölümünden aldığınız formları inceleyebilirsiniz.
  • Bildirimlerinizi sayfanın konumuna göre istediğiniz yerde gösterebilirsiniz.

5- İstatistikleri ve Gelen Formları İnceleyin

Yaptığınız tüm işlemlerin faydasını bu sayfada göreceksiniz. yayınladığını bildirim ne kadar izleme almış ne kadarı forma dönüşmüş hepsini inceleyebilirsiniz.

Rocket eklentisi bir Seopar girişimidir.

Eklentiyi Pazarlayan ve Geliştiren Osman Ölmez Kimdir?

blank

Seo alanında ki başarıyı göğüslenmek her site sahibinin gerçekleştireceği bir işlem değildir. Çünkü doğru bir şekilde yapılmayan seo çalışması fayda getirmek yerine tam aksine sitenize büyük bir zarar verecektir. Bu yüzden de seo uzmanı kişiler tarafından bu çalışmaların daha temkinli bir şekilde gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan birçok seo çalışması oldukça olumlu sonuçlar doğurmuş ve bu siteler üzerinde ki başarı gözler önüne serilmektedir. Referanslar alanında ki birçok büyük internet sitelerini görerek ne kadar başarılı bir seo çalışması yapıldığı da gözlemlenmektedir. Seo uzmanı Osman Ölmez tarafından yapılan tüm çalışmalar her zaman siteleri arama motorlarında en üst sıralara taşımıştır ve aynı zamanda da sitelere olan ziyaretçi sayıları da kat be kat artmıştır. Sizler de sitenizi emin ellere telsim ederek seo alanında ki en üstün başarınızı ele alabilecek ve sitenizin kalitesini en iyi şekilde arttırmış olacaksınız. Seo uzmanları yıllardır bu alanda başarılı çalışmalar gerçekleştirdiği ve arama motorlarının tüm algoritmalarını bildiği için sizlerden daha iyi bir şekilde çalışmayı sürdürmektedir. Bu yüzden de sitenizi seo uzmanına teslim ederek hangi çalışmaların başlatılacağı konusunda yapılacak olan analizler doğrultusunda ilerlenmektedir. Sitenizin eksikleri tespit edilerek bu eksikler giderilmekte ve seo alanında ki birçok takviyeler ile de arama motorlarında daha iyi bir konuma getirilmektedir.

Instagram: https://www.instagram.com/seopars/

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?