Seri ve Eski Filmleri Online İzle

24 Mart 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dayinin sitesi şuan da büyük bir kitleye sahip olmuş durumda. Sitede yok yok aksiyon dram bilim kurgu fantastik savaş ve tarih filmlerinin yanı sıra yerli filmlerde yer almakta. Yeni çıkacak olan yerli komedi  filmleri vizyona girecek olanlar seyircileriyle buluşacağı gün için sabırsızlanıyor. Seyirciyi bekleyen komedi dolu sahneler seyircinin kahkahasıyla şenlenecek.

Bahsi geçen film temel filmidir, Hikayesi ise şöyledir. Temel Sözer’in kısmetsizliği ve hayalperestliğini oğlu jünyor Temel devam ettirmektedir. Babası gibi tam bir Trabzonludur. Babasından ona kalan sadece milyon dolar borçlarıdır. Bu mirası kabullenen jünyor temel başına geleceklerden habersizdir. Trabzonlular için çok önemli olan tarihi bir alana kurulacak olan inşaat için her türlü engeli yapmaya hazırdır. En yakın arkadaşları ile beraber şehrin en önemli müteahhitlerinden olan Cemal Karkas ve Arap ortağını bu projeden vazgeçirmek için planlar düşünürler.

Artık yapacakları plan hazırdır. Arap ortağı kaçırmak ve Temel’in onun yerine geçerek Cemal Karkas’ı bu projeyi ertelemek için ikna etmesidir. Trabzon’un yaylalarında birkaç gün Arap ortak olan Cabir El Kurabbiye’yi misafir edecekledir. Jünyor Temel ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır. Trilyonluk projesini bozduğu müteahhit Cemal Karkas’ın kızı ise Temel’in sevdiği kızdır. Bütün bu tesadüfler Temel’in işini daha da zorlaştıracaktır. Bu güzel filmi film izle sitemizden izleyin 2020 yılından itibaren artık sizlerleyiz.

Bitmedi korku filmlerimizde mevcut, zombi severler için zombi 2 filmini sizlere öneriyoruz. Filmin ilk serisinde insanların korkuları ile yüzleştiği ve olayları kendi bakış açılarından bakarak olaylardan kurtulmak için gerekli olan adımlarını attıkları görülmektedir. Filmin ikinci serisinde ise nelerin olacağı tam olarak belli değildir. Korku filmleri denince akla gelen isim daha önce olduğu gibi filmin yönetmen koltuğuna aynı kişi oturacak.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?