Sevgililer Gününde Poster Modelleri

Sevgililer gününde ne hediye verdiğimi çok merak edenler olmuş. Elbette bende bu özel günde onu mutlu etmek için ellerimden geleni yapmaya çalıştım ama bir de içine özel bir hediye koymayı unutmadım. Ben her yıl farklı şeyler vermeyi severim bu sebeple bu yıl da kedimizin harika bir posterini yapıp hediye ettim. Kendim yaptım diyorum çünkü kendimatbaam adlı online matbaa sitesibu fırsatı bana verdi ve özel tasarım yapmama fırsat sağlayarak aslında tamamen kendimin fikirleri ile ortaya harika bir hediye çıkmasını sağladı

Aslında sizlerde sevgiliyle posterinizi ya da dilerseniz daha birçok özel günlerinizde kullanmak için poster yapımını kolaylıkla satın alabilirsiniz. İsterseniz hazır olan posterlerde ufak tefek değişikler yaparak kendinize uyarlayın, ya da kendiniz en sevdiğiniz ayrıntıları oyacağınız özenli bir poster ortaya çıkarmış oluverin.

Bence posterler hem uzun süre kalabilecek bir hediye, hem de sizi ona her dakika hatırlatacak bir hediye. Hemen duvara asılan ve güzel kalitesi ile karşınızdakini etkileyeceği kesin diye düşünüyorum ben kendi matbaam adresinde hakikaten kendi matbaam gibi çalıştım ve ortaya harika bir tasarım çıkararak onu şok etmeyi başardım. Adres kısmına ise onun adresini yazarak direk ona gitmesini sağladım ve sürprizi ikiye atlamış oldum.

Gül

Aynı uygulamayı ise bir arkadaşım için doğum gününde yapmayı düşünüyorum. Sürpriz bir doğum günü partisinde arka fonda durması için harika bir tercih olabilir. Poster modellerinden istediğinizi seçip rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Kalitesine güvendiğim ve ortaya harika bir şey çıkacağını bildiğim için sizlere gönül rahatlığı ile önerebiliyorum. Ben sadece poster değil daha birçok ihtiyacım da oradan karşılıyorum.

Ben hediye almayı da hediye sevmeyi de seven biri olduğum için çok daha özenli olmayı seviyorum ve farklı hediyeler ile onları şaşırtmayı seviyorum. Bu alanda bu site de bana yardımcı olmuş oluyor ve istediğimizi başarmamı sağlamış oluyor. Bakalım bu kez ne gibi poster modelleri üzerinden çalışıp kimlere hediye vereceğim. Sizler için bu yaptığımı paylaşmak isterdim ama ikimize özel olduğu için maalesef paylaşamıyorum. Sevgi ile kalın.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?