sıkıntı

Bu günlerde hiç birşey yapasım gelmiyor. Hiç bir değişiklik yok hayatımda. Okul bitti tatil beni bekliyor derken staj başladı. Sabah 9 akşam 7. Birde okul biter bitmez başladı. Dinlenmeye fırsat olmadan. Okul varken daha bir neşeliydim sanki. Okul ortamı yetiyordu. Sıraları üst üste koyup tavana deydiğimiz günler. Vay anasını… Şimdi ise sabah kalkıyorum staja gidiyorum akşam geliyorum pc yemek falan derken saat dokuz buçuk oluyor arkadaşlar çağırıyor saat 12 civarı tekrar eve geliyorum. Sağolsun ismini vermek istemediğim bir arkadaşım yalnız bırakmıyor beni. En fazla bir saat mesajlaşıyoruz gerçi. Çünkü en fazla o kadar dayanabiliyorum uykuya. Şu anda tartışıyoruz. :) Neymiş efendim ben bunu sabah sabah sorguya çekmişim. Moralim bozuldu. Sonra da patron geldi dedim stajdan çıkıncaya kadar mesaj atmadım. :) Ayıktırmayın. Kendisine sevgilerimi iletiliyorum burdan. En geç yarına okur yazıyı. :) Valla oda olmasa patlarım sıkıntıdan.

Valla günlükcan benden öyle aşk meşk yazıları bekleme artık. Çok sıklıkla aşk meşk konusuna girmek istemiyorum. Aşk meşk konuşacak ne duygu kaldı içimde nede uğruna konuşacağım kişi. :) Hayat tek başınayken de güzel. Lise bitene kadar aşk denen şey uğramasın bana başka birşey demiyorum. Lise bitsin ben gidecem onun ziyaretine hergün. :) Ara sıra gelmiyor değil ama dinlediğim şarkıların içinden çıkıveriyor. Zorla sokuyorum içeri yoksa neler yapacak kime bağlanmamı sağlayacak Allah bilir. :)

Lise deyince aklıma geldide malum son sınıf olduk ygs-lys beni bekler. Ne halt yiyecem bilmem. Anlaşılan okul açılınca pcye oturmayacam böyle sıklıkla. Haftada bir saat oda maillere bakmak ve sana bir kaç satır yazmak için olur. Valla üniversite kazanamassam olmaz. Ne zamana kadar baba parası yiyecez ama demi. :) Üniversiteyi kazandımmı bak bizimkilere nasıl hava atıyorum. Annem babam sen okuman diyo ya. :) Aslında şu web yazılım ve masaüstü yazılımı kavrasam iki senelik okumaya razıyım da.

Neyse günlükcan birkaç gündür yazmıyordum iyi oldu bu. Batuhan Dedde’ye ait iki söz ile bitireyim yazımı.

Sabahları aç karınla içilen bir şişe kola gibi, hiç yoktan bir karın ağrısı artık varlığın sadece.

Ders kitaplarında okutulması gereken bir varlıktın sen. Bense seni en çok seven, çalışkan öğrenci. Basım hatası oldu sanırım. Adın şimdilerde en şehvetli porno dergi, düşleri testislerinden peydah olan adamların kendini tatmin ettiği…

Gönderme yaptım okurlarsa anlarlar zaten! :) Hadi kendine iyi bak günlükcan… :)

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

2 Yorum
  1. meryem
    16 Temmuz 2010 - 13:09
    Cevapla
  2. Usluer
    16 Temmuz 2010 - 13:31
    Cevapla