Silah Oyunları Sitesi

Silah Oyunları

Eğer siz de diğer binlerce internet kullanıcısı gibi can sıkıntısından mustaripseniz, tarayıcınız üzerinden flash oyunlar oynayarak vaktinizi çok daha faydalı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre değerlendirebileceğiniz farklı kategorilerden binlerce oyun, internet siteleri aracılığıyla beğeninize sunulmuş durumdadır. Klavye fareyle oynayabileceğiniz bu yapımlarda kimi zaman gerilim yaşayabilir, kimi zaman da zekânızın sınırlarını zorlayarak bulmacaları çözmeye çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, en kaliteli oyunları bünyesinde toplayan silahoyunu.gen.tr adresini ziyaret etmek ve arkanıza yaslanmak. Daha sonra sitede var olan oyunlar arasından ilgi alanınıza uygun olanı seçebilir, can sıkıntınızı oyun oynayarak giderebilirsiniz.

Aksiyon filmlerini izlemeyi seviyorsanız, silah oyunları oynamayı da muhtemelen çok seveceksiniz. Size verilen görevleri teker teker yerine getirmeye ve düşman hedeflerinin tamamını yok etmeye çalıştığınız bu oyunlar genelde fareyle oynanır. Zaman zaman karakterinizi bölüm içinde hareket ettirmek için yön tuşlarından faydalanmanız da gerekebilir. W-A-S-D ve yön tuşlarını kullanarak karşınıza çıkan engelleri aştıktan ve tüm düşmanları ortadan kaldırdıktan sonra silah oyunlarını başarıyla tamamlayabilmeniz mümkündür. Üstelik iki kişi oyun oynamayı seviyorsanız, sizler için hazırlanan çeşitli çok oyunculu oyunlara da bakabilirsiniz. Pompalı tüfek, tabanca, roket atar ve aklınıza gelebilecek her türlü silahı özgürce kullanabileceğiniz silah oyunlarında üzerinize gelen zombilere karşı mücadele vermeye hazırsanız, oyunlara göz atmaya başlayın! Oldukça basit ve kullanışlı bir ara yüze sahip olan bu sitedeki silah oyunlarıyla keskin nişancılık yeteneğinizi geliştirebilmeniz de mümkündür.

Silah oyunlarına benzer bir kategori olarak karşımıza çıkan savaş oyunları, oyuncuların zekâsını ve analitik düşünme yeteneğini geliştirici özelliğe de sahiptir. Çeşitli senaryolara göre geliştirilen bu oyunlarda size teslim edilen bir kaleyi savunmanız veya düşman askerleriyle sıcak çatışmaya girmeniz gerekebilir. Farenin sol tuşunu kullanarak elinizdeki silahı, oku veya roketi ateşleyerek tüm düşmanları etkisiz hale getirmeyi başarırsanız; savaş oyunlarından galip olarak ayrılabilmeniz mümkün olacaktır.

Kendinizi uçsuz bucaksız bir ormanda keskin nişancılık yaparken bulabileceğiniz savaş oyunlarında hoparlör yerine kulaklık kullanmanız tavsiye edilir. Etrafınızda hareket eden düşmanların ayak seslerini böylece daha rahat duyabilirsiniz. Counter Strike gibi oyunların flash tabanlı ve nisbeten daha basitleştirilmiş sürümlerini de oynayabilmeniz mümkündür. Ancak burada ufak bir hatırlatmada bulunmakta fayda var: Zaman zaman kan ve şiddet öğeleri barındırabildiği için savaş ve silah oyunlarını 18 yaşından küçük çocukların anne baba gözetimi olmadan oynamaları tavsiye edilmez. Çocukların sağlıklı bir şekilde gelişimlerini tamamlayabilmeleri için bu tür oyunlarla fazla vakit geçirmesi zararlı olabilir.

Silah ve savaş oyunlarına ek olarak aradığınız hemen her kategoriden oyun silahoyunu.gen.tr sitesinde mevcuttur. Tamamen ücretsiz bir şekilde oyun oynama keyfini doyasıya yaşamak için sizler de bu sitenin müdavimleri arasındaki yerinizi bir an önce almaya ne dersiniz?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?