Anket

Sosyal Medyanın Yeni Anket Sitesi: Wowote

Anket

Teknolojinin artık çok hızlı bir şekilde ilerlemesiyle yaşam içinde kullanılan birçok farklılık da beraberinde gelmektedir. Akıllı telefonların kullanımı yaygınlaşmanın ötesinde tamamlanmıştır. Hemen hemen herkes tarafından kullanılan akıllı telefonlar ile birçok sosyal medya ağına girmek mümkündür. Bu sosyal medya ağlarının birçok farklı amacı bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de https://www.wowote.com/ linki ile ulaşmak mümkündür. Bu sitede istenilen konu, marka, ürün hakkında anket yapma imkânı sunulmaktadır. Bu sayede herkesin fikri göz önüne alınarak karar verilmektedir. Ayrıca toplumun konu hakkında ne düşündüğü de bu şekilde öğrenilebilir. Ayrıca toplum yönlendirmesi yapmak da mümkündür.

Siteye girilmesi halinde en son anketler görülmektedir. Orta kısımda yer alan numaralar ile haftalık ya da aylık anketlerin görülmesi sağlanmaktadır. Herhangi bir konu hakkında anket oluşturmak ya da anketi yanıtlamak için üye olunması gerekmektedir. Bu da sağ üst köşede yer alan Kayıt Ol seçeneği ile mümkün olmaktadır. Üye olmak için çok önemli bilgilerin girilmesi gerekmemektedir. Sadece ad, soyadı, kullanıcı adı, mail, şifre bilgileri yeterli olmaktadır. Birkaç dakika içinde kayıt işlemi onaylanmaktadır. Açılacak hesap ile profil oluşumu sağlanmalıdır. Ardından istenilen konu, ürün hakkında anket yapılabilmektedir. Yapılan anketleri ana sayfada bulunmaktadır. Gün geçtikçe ise geri plana aktarılmaktadır. Çok daha etkileyici sözcükler ile kurulan anketlerin ilgi çekici olduğu da bilinmelidir. Anket fotoğrafında beğenme, yorum yapma gibi seçenekler bulunmaktadır. Giderek yaygınlaşan sosyal medya ağlarından biri olan Wowote birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Sağ üst köşede yer alan imge ile site içerisinde istenilen anket araması yapılmaktadır. Anketlerin son durumu hakkında da bilgi alınması mümkündür. Üye olan kişilerin her anket için oylama yapması mümkün olmaktadır. Ayrıca aktif anketlerin de geri çekilmesi mümkündür. Wowote linki ile sizlerde anket yapmaya başlayabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?