staj bitti :)

Evet günlükcan yaklaşık yarım saat önce bölüm hocası geldi ve son imzayı atıp gitti. Bu demek oluyor ki benim staj sonlandı. 2 ay bitti vay anasını ya. Ama hiç bi sıkıntı olmadan bitirdim Allaha şükür. Ortam da güzeldi hani. :) Tatil yapamadık ama olsun bayramdan sonra 3-4 gün uzaklaşmayı düşünüyorum buralardan. Kafa dinleyecem pc yok iş yok çalışma yok. :) Ama okul varken de devam etmeyi düşünüyorum burda. Dershane falan olursa biraz zor olacak ama bakcaz artık çaresine. :)

Artık son sene olunca yusuf yusuf çekmeye başladım. Derlerdi de inanmazdım sınav stresi diye. Harbiden de öyleymiş. Daha çok var ama bende bi stres aldı başını gidiyor. Adam olacak çocuk bokundan belli olurmuş derlerdi de artık öylede değil. Adam olacak çocuk sınavlardan belli oluyor. :) 3 sene yata kalka geçirdik okulu. Şu son sene baya bi sarılmam lazım derslere. En azından ygs den iyi birşey çıkarırsam bilgisayar öğretmenliği falan fena olmaz hani. :) Yoksa çok pis bir şekilde boka basarız. :) Zaten okul başlayınca vay efendim sabahlara kadar pc ye oturmalar vay efendim nette işim var demeler falan olmayacak. Haftada bir veya iki defa anca girerim. Oda sana yazmak için.Yada günde yarım saat olabilir. :)

Hala stajdayım ben. Çarşamba günü bırakmayı düşünüyorum. Şu staj dosyasındaki raporları bi doldursaydım hayırlısıyla. Neyse günlükcan benim biraz işim var hadi kal sağlıcakla…

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

5 Yorum
 1. meryem
  9 Ağustos 2010 - 16:00
  Cevapla
  • Usluer
   9 Ağustos 2010 - 16:03
   Cevapla
   • meryem
    9 Ağustos 2010 - 16:05
    Cevapla
 2. akşamcı
  10 Ağustos 2010 - 01:52
  Cevapla
  • Usluer
   10 Ağustos 2010 - 11:35
   Cevapla