Su Kaçağı Tespit Cihazı

Su Kaçağını Noktasal Tespit Eden Cihaz

Beton yapılarda beton altındaki su borusu hatlarında meydana gelen kaçakları akustik mikrofonla dinleyerek noktasal tespit yapar. Türkiye’de 1000’den fazla tesisatçı şu an bu ürünü kullanıyor. Kırmadan, dökmeden hızlı bir şekilde su kaçak bölgesi tespit edilir. İstanbul içi aynı gün teslimatta ödeme yapabilirsiniz. Bu kaçak cihazında ses daha yüksek ve net gelir. Tavan veya duvardan damlama şeklinde oluşan su sızıntılarını bile çok kolay bir şekilde tespit etmenizi sağlar. Bu cihaz ile beton, fayans, kalebodur, duvar vb. içindeki patlamış su borusu hattını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Yüzeylere temas ettirilerek kullanılan akustik hassas yüzey mikrofonu sayesinde en küçük sızıntıları bile tespit edebilirsiniz.

Cihazın dahili şarjlı bataryasını şarj edebilir ve 150 saate kadar çalışabilirsiniz. İlk defa su kaçak cihazı alacak tesisatçılara şiddetle bu cihazı denemelerini öneriyoruz. Sonuç itibariyle piyasada satılan tüm kaçak cihazları su kaçaklarını tespit ediyor, tek fark fiyatı oluyor.

Kullanımı kolay olup tecrübe gerektirmeyen bu cihazı ücretsiz teslimat ile alabilirsiniz. Ayrıca 2 yıl garantili ve yedek parçası kolay bulunan bu cihazın İstanbul’da 5 tane bayisi bulunmaktadır.

Sipariş ve bilgi için: 0541 488 3700

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

2 Yorum
  1. sezgin usta
    4 Ağustos 2019 - 17:35
    Cevapla
  2. ali
    6 Ağustos 2019 - 12:12
    Cevapla