Tarot Falı

Tarot Falı

Eski çağlardan günümüze kadar gelen fal her zaman insanoğlunun ilgi alanında olmuştur en çok kadınlarımızın ilgi alanında olan fal artık erkekler tarafından da ilgi odağı haline gelmiştir,günümüze kadar uzanan zaman dilimi içerisinde fal bakma yeteneği de gelişerek bir sürü fal bakma yöntem ve çeşidi olmuştur bunların arasında ilk kahve falı gelse de tarot falı her zaman fal baktıranlar için ilk sırada tercih edilen fal olmuştur.

Günümüz gelişen teknoloji ortamında artık bir yerlere gidip fal baktırana kadar oturduğumuz yerden bilgisayarımızı açıp falımıza baktırabiliriz ve de kendimiz de bakabiliriz,hemde hiçbir ücret dahi ödemeden, bunun için tek yapacağımız şey Tarotfali.web.tr sitesini ziyaret etmek istediğiniz sadece tarot değil bütün fal çeşitlerine ulaşabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz,ayrıca fal bakmasınıda eğer merakınız varsa öğrenebilirsiniz.

Tarotfali.web.tr fal bakma sitesinde tarot falını mutlak denemelisiniz ,çünkü çok profosyonel hazırlanmış bir site ile karşılaşacaksınız,bu sitede tarot falı bakarken ister kısa yorum isterseniz detaylı yorumlattırabilirsiniz o kadar güzel yorumlamalarla bu site siz de kesinlikle bağımlılık yapacaktır.

tabi bu site sadece tarot falı ile sınırlı değil sitede meditasyon ve kuantum ile ilgili çokça bilgi yer almakta örnek olarak :

Tipik sızıntı ya da delikler genelde enerji  sıkışmış ve tıkanmış olarak  bölgesinin enerjiyle yüklü alanlarında meydana gelirler. Bölge kendini sızıntılardan kurtarmak isteyecektir fakat tıkanıklıklar yaşam gücünün deliğe ya da sızıntıya düzgün biçimde akmasını engelleyebilir.

Sızıntılar genelde kişinin yaşıyor olabileceği çeşitli konularla ilgili çakraların yakınında olurlar. (Bu konular başlangıç görüşmenizde tedavinin bir parçası olarak görüşülebilirler). Örneğin mesele para etrafında dönen bir konuysa delik muhtemelen hayati konularla ilgili birinci çakra, arzu ve dürtülerle ilgili üçüncü çakra ve kendini ifadeyle ilgili beşinci çakranın yakınında olabilir.

Eğer mesele karşı seksle ilgiliyse o zaman muhtemelen cinsellikle ilgili ikinci çakra ya da arzu ve dürtülerle ilgili üçüncü çakra veyahut da aşk yaşama yeteneği ile ilgili dördüncü çakravı kapsayabilir.

Eğer konu kişinin özel işini keşfetmeyi içeriyorsa muhtemelen kişinin gerçekten neyi sevdiğinden sorumlu İkinci Çakrayı, kendini ifadeyle ilgili Beşinci Çakra ya da kişinin derin benlik anlayışıyla ilgili Altıncı Çakrayı ilgilendirebilir.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?