Tesbihane

Tesbihane’den 2016 Sevgililer Günü Hediyeleri

İlişkiyi ilişki yapan temel unsurlardan biri farklılıktır. Özellikle uzun süreli ilişkilerde farklılık olmazsa olmazdır. Neden diye soracak olursanız da, belli alışkanlıklar ve monotonlukları örnek olarak gösterebiliriz. Hangi çift bu tarz bir ilişki yaşamak ister ki? Küçük sürprizler, romantik akşam yemekleri, arada verilen hediyeler ile ilişkinizi daha farklı bir hale getirebilir ve monotonluktan uzak tutabilirsiniz.

Erkek ya da kadın olun fark etmez, herkes ilişkisinde arada da olsa heyecan ister, sürpriz ister, değişiklik ister. Uzun bir ilişkinin sırlarından biri de budur. Bazen sevgilinize vereceğiniz küçük bir hediye ile dahi bunu başarabilirsiniz. Sevgililer günü de güzel ve romantik bir hediye vermek için en büyük fırsatlardan biri. Bu tarz özel günleri kendi aranızda küçük bir şekilde de olsa kutlamanız, sizi monotonluktan uzak tutacaktır. Doğum günü, yıldönümü, yılbaşı gibi özel günleri de bunu dahil edebiliriz.

14 Şubat’a Özel Sevgililer Günü Hediyesi

Şubat ayına hızla yaklaştığımıza göre, önümüzdeki en önemli özel gün yaklaşıyor demektir. Tüm dünyada çiftler için ayrı bir öneme sahip olan ve kutlanan sevgililer günü için aklınızda bir hediye yoksa size önerimiz olacak. Özellikle sosyal medyada büyük bir kitleye sahip olan Tesbihane’nin sevgililer günü hediyesi seçenekleri ile bu özel gün de sevgilinize küçük ama etkili bir hediye verebilirsiniz. Erkeklere ve kadınlara özel yüzlerce çeşidi bulunan sevgililer günü hediyeleri, hem Tesbihane orijinal hem de firma garantili.

Sevgililer gününe bir ay var ancak sizin aklınızda henüz tam olarak bir hediye yoksa, gelin sizi Tesbihane ile tanıştıralım. Peki ya Tesbihane’de kime göre, neler var?

Tesbihane

Erkeklerden başlayalım. Adından da anlaşılacağı üzere bol çeşit tesbih bulabilirsiniz. Kehribar, akik, oltu, gümüş gibi tesbihlerin yanı sıra; tüm doğaltaş taşların ve farklı modellerin tesbihlerini bulabilirsiniz. Aksesuar olarak tesbih kullanan erkek arkadaşınız için ideal bir hediye olacaktır. Tesbihin dışında gümüş yüzük de düşünebilirsiniz. Özellikle Osmanlı temalı gümüş yüzükler, ilgili erkekler tarafından çok beğenilecek. Kol saati, kol düğmesi, bileklik, anahtarlık, kalem setleri, tablolar, kupa bardaklar da diğer seçeneklerden.

Kadınlar için de alternatif fazlasıyla bol. En çok tercih edilen ürünlerin başında gümüş kolyeler geliyor. 1000’e yakın gümüş kolye modelinin yanı sıra, doğaltaş ve isim yazılı kolyeler de sevgiliniz için en güzel seçeneklerden biri. Alyans, bileklik, küpe, kısaca her türlü bayan takı ve aksesuarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Tüm bu ürünlerin garantili olduğunu da tekrar belirtmek isteriz. Yaşayacağınız bir sıkıntıda iade değişim işlemleriniz sorunsuz bir şekilde hallolacaktır.

Şimdi gelin, ilişkiniz için küçük de olsa bir fark yaratmaya hazır olun. Aşkınızı ve sevginizi gösterebileceğiniz takı ve aksesuarlar ilk tercihiniz olsun.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?