Gülen Kısa Beyaz Saçlı Kadın

Kırışıklık Tedavisinde En Son Teknoloji Ulthera! Ameliyatsız Kırışıklık Tedavisi!

Yaşlandıkça vücudumuzla birlikte yüzümüz de yaşlanma belirtileri göstermeye başlar. En belirgin yaşlanma belirtileri ince çizgiler ve kırışıklıklardır. Farklı yaşlanma karşıtı kırışıklık tedavileri mevcut olsa da hiçbiri bıçak altına girmeden sonuç vermez gibi bir önyargı var. Ancak kozmetik sektöründeki teknolojik gelişmelerle birlikte cilt sıkılaştırma ve kırışıklık tedavisi için yeni ve noninvaziv yöntemler geliştirilmiştir. Quartz Clinique’deki Ulthera, en son ameliyatsız yüz germe tekniklerindendir.

Medikal estetik uygulamalarındaki en son gelişmelerden biri olan ultherapy, mikro fokuslu ultrason kullanarak derin doku katmanlarını hedefleyen modern bir kırışıklık tedavisi uygulamasıdır. Yeni kollajen üretimi tetiklenir ve cilt yüzeyine zarar vermeden cildin alt katmanlarında ısı artışı sağlayarak cilt kendini onarmaya başlar.

Uygulandığın anda bile ciltte gözle görülür bir gerginlik yaratan prosedür, 3 ay sonrasında daha belirgin görünüm kazanarak ideal cilt görünümünü sağlar, kişi çok doğal görünümlü, gergin bir cilde sahip olur.

Ultheraphy

Ulthera Nedir?

Ultherapy Quartz Clinique’de , ameliyatsız bir kırışıklık tedavisi ve cerrahi yüz gerdirmeye mükemmel bir alternatiftir. Bu en son non-invaziv kozmetik prosedür, zamanın ve yer çekiminin ciltteki etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Yüz ve boyun derisini iyileştirmek için ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylanan invaziv olmayan tekniktir. Üstelik kaşların yanı sıra çene altı derisinin sıkılaşması için de mükemmeldir. Teknik, bölgelerdeki cildi nazikçe sıkılaştırmak, kırışıklıkları ortadan kaldırmak ve cildi germek için Ulthera Sistemi tarafından yayılan ses enerjisini kullanır. Görünmeyen yüz kırışıklıklarını bile etkili bir şekilde ortadan kaldırmak isteyen ancak bıçak altına girmeyi istemeyen herkes Ultherapy’den yararlanabilir.

Ulthera

Ulthera ile Kırışıklık Tedavinin Amacı

Quartz Clinique’de Ulthera Kırışıklık Tedavisi, aşağıdakileri hedefleyen güvenli ve etkili bir cilt yenileme ve sıkılaştırma tekniğidir:

 • Gevşek ve kırışık cildi non-invaziv olarak yenileme, sıkılaştırma ve tonlama
 • Genç bir görünüm ve yüz hatlarını geri kazandırmak
 • Adayların 50’li yaşlarında bile güçlü ve canlı görünmesini sağlamak

İdeal Aday Kim?

Yüzünde gözle görülür sarkma ve kırışıklık olan herkes bu ameliyatsız cilt sıkılaştırma işleminden yararlanabilir. Ultherapy için ideal bir aday, orta derecede kırışık cilde sahip olandır. Sizin talebiniz doğrultusunda Ulthera fiyatlarını öğrenmek için lütfen Quartz kliniğe ulaşın…

Ulthera’nın Kırışıklık Tedavisinde Avantajları Nelerdir?

 • Boyun ve yüzde cildi geren ameliyatsız uygulama
 • Hastanın sosyal hayatını hiç aksatmayan 30-60 dakikalık tek bir seanslık tedavi
 • Tedaviden önce veya sonra bakım gerektirmeyen cilt renginden bağımsız tedavi
 • Hastanın ihtiyacına göre ayarlanabilen teknoloji
 • 90-180 gün içinde daha iyi, ve 1 yıl veya daha uzun süreli sonuçların etkisi

Ulthera ile Kırışıklık Tedavisi Aşamaları

En İyi Ulthera ile kırışıklık tedavisi, uzun sürmeyen basit bir öğle yemeği prosedürüdür. Ulthera fiyatları bölgesel olarak değişebilir…Genel olarak, aşağıdakiler dahil beş adımı takip eder:

Aşama 1

Doktor, tedavi bölgesini mikrop dezenfektan veya alkolle tüm alanı temizler.

Aşama 2

Tedavi bölgesini temizledikten sonra tedavi bölgesine özel tasarlanmış bir jel uygular. Bu jel, net ultrason görüntülemeye izin verir. Uygulayıcı, yardımıyla, ses enerjisinin en etkili olduğu derin temel doku katmanlarını hedefler.

Aşama 3

Daha sonra uygulayıcı, cilt üzerindeki tedavi alanlarına elde tutulan bir cihaz yerleştirir. Cihaz, kontrollü bir oranda ses enerjisi yayar. Bu enerji epidermisten derinin daha derin katmanlarına nüfuz eder.

Aşama 4

Sonunda, ses enerjisi ısı enerjisine dönüşür ve kolajen yenilenmesi için gereken optimum sıcaklığı sağlar.

Aşama 5

Artmış kolajen üretiminin bir sonucu olarak, cilt dokularının daha derin tabakalarında 2-3 ay içinde fark edilir bir sıkılaşma meydana gelir.

Quartz Polikinlik

Ulthera ile Kırışıklık Tedavisi Sonrası Bakım

Ulthera tedavisinden sonra, adaylar iyileşmelerini sorunsuz ve hızlı hale getirmek için bazı bakım sonrası yönergeleri takip etmelidir. Genel olarak, bu talimatlar doktor tarafından aktarılır. Bununla birlikte, bazı genel tedavi sonrası talimatlar aşağıdaki gibidir:

 • İşlemden sonra tedavi edilen bölgelerde hafif yanma hissi bekleyebilirsiniz.
 • Seans sonrası 5-7 gün tedavi edilen bölgelere sürtme veya masaj yapmaktan kaçının.
 • Uygulama yapılan bölgeleri işlem sonrası direktgüneş ışığına maruz bırakmayın.
 • Gündüz dışarı çıkarken, uygulama yapılan bölgeleri güçlü güneş kremi ile koruyun.
 • Tedavi edilen bölgelere günde iki veya üç kez veya doktorun önerdiği şekilde nemlendirici uygulayın.

Quartz Clinique Ulthera kırışıklık tedavisinin sonuçları anlık değil. Genelde hastaların tedavi edilen bölgelerde ciltte gözle görülür bir sıkılaşma görmesi yaklaşık 2-3 ay sürer. Sonuçların ne kadar kalıcı olduğu adayın genlerine, bağışıklık sistemine ve yaşam tarzına bağlıdır.

Uygun bakım ve sağlıklı bir yaşam tarzı ile Ultherapy’nin sonuçları kolayca 12 ila 15 ay sürebilir. Ultherapy ile ilgili en iyi şey iyileşme süresinin olmamasıdır ve adaylar tedaviden hemen sonra rutin faaliyetlerine devam edebilirler.

Ulthera Fiyatları ve Kırışıklık Tedavisi Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı merkezlerin çeşitli internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Uzman doktor tarafından uygulanan ulthera ve kırışıklık tedavisi yaptırmak için Nişantaşı Quartz Clinique +90 212 241 46 24 numaralı hattımızı arayarak Ulthera fiyatları ve Kırışıklık Tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Özel Quartz Polikinlik

Özel Quartz Poliklinik

Web Site: https://www.quartzclinique.com
TEL: +90 212 241 46 24
Facebook: @quartzclinique
Instagram: @quartzclinique
YouTube: Quartz Clinique

Kapak görseli karlyukav

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?