Ultra Kalite Yeni Film İzleme Sitesi

2020 Amerika Birleşik Devletleri ve Türk yapımları ile yeni film siteniz  sizlerle Aksiyon, macera ve mükemmel fantastik sahne çekimleri kategorileri ile dolu olan bu sitede herşey var. filmci baba sizlere mükemmel bir sinema keyfi sunuyor.  örnek olarak wonder woman filmini ele alalım. Filmin senaryosu William M. Marston ve Jason Fuschs tarafından yazıldı. Yönetmen koltuğunda aksiyon filmlerinin seçkin isli Patty Jenkis oturuyor. Wonder Woman oyuncu kadrosu ile de iddialı bir yapım. Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen gibi ünlü ve başarılı oyuncuları bir araya getiren film izle Warner Bros stüdyolarının iddialı projelerinden.  Buna benzer kaliteli filmleri film izle sitemizden rahatca izleyebilirsiniz

2020 yapımı yabancı filmin ana karakteri Amazon prensesi rolünü Gal Gadot oynuyor. Gal Gadot İsrail asıllı 31 yaşında modellik kariyeri de olan sinemaseverlerin aksiyon filmlerinden tanıdığı bir isim. Wonder Women’dan önce Gal Godat’u yine Warner Bros şirketinin izleyici rekorları kırmış filmleri olan Hızlı ve Öfkeli ile Batman v Süperman: Dawn of Justice de izledik.

Yerli filmler kategerisinde de bir çok filmler bulunmakta komedi dram fantastik olarak bir çok yerli yapımlar sitemizde mevut şimdilik bu filme yer vermesekte sizlere bu yabancı aksiyon filminin konusunu aktaracağız. Diana aslında Themyscira adasında yaşayan inanılmaz savaş yetenekleri olan yarı tanrı Amazon Prensesidir. Bu ada savaşçı amazon kadınlarının yaşadığı fantastik bir adadır. Amerikan Hava Kuvvetlerine ait bir savaş uçağının Themyscira Adasına düşmesi olaylar başlar. Pilotu kurtaran Diana uygar dünyadan haberdar olur. Dünya büyük bir savaşın içindedir. Bunları öğrenen Diana yeteneklerine de güvenerek savaşı iyilerin kazanmasını sağlamak için uygar dünyaya doğru yola çıkar. Ve aksiyon başlar. Güzel, çekici ve korku filmleri için Diana ile sinema keyfi yaşamak için Wonder Woman sizlerle.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?