Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralamada Rentrent Kolaylığı

İnternet kolaylıklar dünyası olmaya devam ediyor, uzun dönem araç kiralamada şirketlerin sitelerini gezerek tek tek fiyat araştırmaya ya da iletişime geçip fiyat öğrenmeye gerek kalmadan tek talep oluşturarak fiyat tekliflerine ulaşmak rentrent.com.tr ile mümkün.

Rentrent bünyesinde filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama firmalarını iş ortağı olarak topluyor. Firmalar yıllık araç kiralama ve aylık araç kiralama hizmeti veriyor. Bu sayede tek adres üzerinden fiyatlara ulaşmanızı hedefliyor. 2500 üzerinde araç modelinin yer aldığı sitede, dilerseniz kiralamak istediğiniz aracı belirleyerek dilerseniz de araç belirlemeden, ihtiyacınız olan kriterleri seçerek talep oluşturabiliyorsunuz. Talebiniz iş ortaklarına iletilerek, ihtiyacınıza cevap verebilecek firmalar fiyat tekliflerini tarafınıza rentrent üzerinden ve aynı zamanda mail ile iletiyor. Geriye fiyat tekliflerini ve hizmetleri kıyaslayarak bir seçim yapmak kalıyor.

Rentrent uzun dönem araç kiralama taleplerinizi ücretsiz olarak oluşturmanıza imkan tanıyor. Talep oluşturmadan da sektör ile ilgili fiyat toplamak isterseniz, rentrent üzerinde fiyat araştırmaya imkan veren sayfaları mevcut. Bu araç sayesinde araçların ortalama kiralama belleri hakkında hızlı bir şekilde fikir edinebiliyorsunuz.
Telefon uygulaması da yakında çıkacak olan rentrent, her alandan sizlere hizmet sunmayı hedefliyor. Açılalı çok kısa zaman olmasına karşın on binlerce üyeye ve 60‘ın üzerinde iş ortağına ulaşmış durumda.

Otomotiv dünyasına dair haberler, araç kıyaslamaları gibi ek bilgi ve araştırma kaynaklarını da yakında devreye sokacağını iletmek isteriz. Uzun dönem araç kiralama sektörünün hızla büyümesi, kiralamada farklı ay seçeneklerini de gündeme getiriyor. 12 aydan başlayan uzun dönem kiralamalar, artık 1 aydan 48 aya kadar tercih edilebilir durumda. Renrent üzerinden de hem aylık hem yıllık araç kiralama için talep oluşturulabiliyor.

Türkiye’nin her yerinden kiralama talebi oluşturmanız mümkün. Sizin de uzun dönem araç kiralama ihtiyacınız var ise, tek talebiniz ile çok teklif toplayabilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?