hard disk hdd

Veri Kurtarma Fırsatları

Bilgisayarların şirketler için vazgeçilmez bir hal aldığı günümüz bilişim dünyasında küçük bir kaza veya teknik bir arıza bazen şirketinizi can damarından vurabilir. Bilgisayarınızdaki verilerin zarar görmesi yıllardır depoladığınız bilgiye erişememenize ve işinizin sekteye uğramasına neden olabilir.

80li yıllarda sabit disk arızalarına müdahale etmek oldukça zordu. Ancak yeni tip sabit diskler artık profesyonel müdahale ile yeniden hayata döndürülebiliyor.

Ülkemizin önde gelen veri kurtarma firması GOLD DATA veri kurtarma, sorun yaşadığınız sabit diskini alarak ücretsiz incelemeye tabi tutuyor. Bu inceleme sonrası diskinizde oluşan arıza düzeyi size bir rapor halinde en uygun veri kurtarma fiyatları ile birlikte sunuluyor.

Bu aşamadan sonra sabit diskinizdeki veriler laboratuvar altında profesyonel cihazlar ile incelemeye alınıyor. Hassas ve değerli verileriniz özel yazılımlar sayesinde tek tek ve kategorilere ayrılarak kurtarılıyor.

Gold Data veri kurtarma sadece bilgisayarınızın sabit diskinden değil, aynı zamanda Flash Diskinizden, gelişmiş SSD diskinizden kurtarma işlemlerinin yanında raid kurtarma işlemlerinizi de gerçekleştiriyor. Siz de veri erişim problemleriniz için Gold Data veri kurtarma firmasının resmi web sitesi olan https://www.goldverikurtarma.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kapak görseli Art Wall – Kittenprint

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?