Vize Haftası Öğrenci Evi

Cümleten merhaba. Daha önce blogumda sadece kişisel yazılar yazacağımı duyurduktan sonra 2 hafta bir şey yazmadığımı farkettim. Ama bir gerekçem var tabi ki. Geçtiğimiz hafta vize haftası olduğu için doğru dürüst ne blogla ne de başka bir şeyle ilgilenebildim. Vize haftası biter bitmez de doğru Konya’ya gelip kafa dinleyim biraz demiştim ki bir de baktım babam interneti kapatmış. Yine 2 gün bilgisayar başına geçemedim ve şimdi de dükkana gelip aklımda olan iki yazıdan birini yayınlayayım bari dedim.

Daha önce burada öğrencilik halleri diye bir yazı paylaşmıştım. Şimdi ise vize haftası öğrenci evinin durumunu gösteren birkaç fotoğraf paylaşacağım sizlerle. Öncelikle şunu söylemeliyim ki durum içler acısı. Yığınla bulaşık bir yandan, odanın dağınıklığı öte yandan… Hal böyle olunca insan ailesinin yanındaki düzeni arıyor. Mesela şimdi Konya’dayım, her yer ter temiz, mis gibi yemekler, sıcacık ev. Daha ne istenir Allah’tan?

Daha fazla uzatmadan sizlere normalde 2 kişinin yaşadığı fakat vize haftası 6-7 kişiye kadar çıkabilen bir öğrenci evinin fotoğraflarını göstereceğim. Yorumlarını bekliyorum. :)

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

3 Yorum
 1. Kerim Potuk
  18 Kasım 2013 - 13:21
  Cevapla
 2. Yusuf KISA
  19 Kasım 2013 - 15:58
  Cevapla
  • Usluer
   19 Kasım 2013 - 16:07
   Cevapla