Vodafone İnternet Kampanyaları

Vodafone operatörü sadece Türkiye’de değil tüm dünyada faaliyet gösteren geniş bir ağa sahiptir. Eğer sizler de bu ağın içerisinde iseniz ve kullandığınız paketler içerisinde yer alan internetler size yeterli olmuyorsa yazımızda sizler için derlediğimiz güncel birtakım kampanyalardan faydalanarak internet paketlerinizi daha da genişletebilirsiniz. İlk olarak Vodafone Freezone’luların kullanımına açık olan bir paketten bahsedeceğiz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile İnternet

Çoğumuz internet paketlerimiz bitecek diye telefonlarımızda video izleyemiyor veya sosyal medyada fazla zaman geçiremiyoruz. İşte bu sorun artık kafana göre saati kampanyası ile son buluyor. Bu kampanyaya göre ister aylık paket alabilirsiniz isterseniz de sadece bir günlük paket alabilirsiniz.

Bu kampanyaya göre aylık paketi seçerseniz ödeyeceğiniz ekstra 9 TL ile izlesene ve Youtube video siteleri veya Twitter, Facebook ve İnstagram sosyal medyalarında günlük bir saat limitsiz bir şekilde dolaşabilirsiniz. Bu kapsamda video siteleri veya sosyal medya arasında bir tercih yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bu kampanyada belirli bir saat diliminde değil 24 saat boyunca faydalanabilmektesiniz. Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasını indirip ardından da kampanyayı başlatıp durdurmanız yeterli olacaktır.

Eğer günlük paketi seçerseniz bu durumda da 2 TL’ye sadece 1 günlük olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. 1 saatlik dilim içerisinde ne kadar internet harcadığınız fark etmeksizin internet paketinizden herhangi bir eksilme olmayacaktır. Dolayısıyla sınırsızca kullanabilmeniz mümkündür.

Uygulama İndirin İnternet Kazanın

Hem Android hem de İOS işletim sistemli telefonlarda kullanılabilen Vodafone’un resmi mobil uygulaması Vodafone Yanımda’yı indirerek sizler de vodafone 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu internet 1 aylık olarak sizlere verilmektedir. Sürenin bitmesinin ardından ise yenileyebilmeniz de mümkün olmaktadır. Bunun için uygulamaya girerek talep etmeniz yeterli olmaktadır.

Uygulama ile bedava internet kazanabileceğiniz bir diğer yöntem de “Bana ne var” bölümü olmaktadır. Her pazartesi düzenlenen kampanyalar ile şansınıza ne çıkar ise o kadar internet hattınıza tanımlanmaktadır. Burada verilen Vodafone bedava internet paketleri tamamen şansınıza bağlıdır. Zira haftalık 1 GB alabileceğiniz gibi 1 günlük 500 MB da alabilirsiniz. Vodafone bedava internet nasıl yapılır ve güncel kampanya haberlerini https://fenobu.com/vodafone-bedava-internet-nasil-yapilir/ adresinden takip edebilirsiniz.

Vodafone

4.5G’li Olmayan Kalmasın

Vodafone telefonu ve hattı uyumlu olan kimselerin daha hızlı internet ile tanışmaları için bedava internet kampanyası ile 4.5G’ye teşvik ediyor. Bu kapsamda 4BUCAKG ile 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz halinde kampanyaya dahil olmaktasınız. Bu kampanya kapsamında sizlere 2 GB hediye internet paketi verilecektir. Üstelik bu hediye internet 3 ay boyunca hattınıza tanımlanacaktır.

E-Faturaya Geçin İnternet Kazanın

Vodafone bedava internet dağıtmaya devam ederken bununla da sınırlı kalmayıp çevreyi de koruyor. Bu kapsamda e-fatura ile bilgilendirilmek isteyenler artık 15 gün geçerli 1 GB internet hakkı elde edecekler. Bu internet hakkının sadece ülkemiz sınırları içerisinde kullanılabildiğine de dikkatlerinizi çekmek isteriz.

Harca ve Kazan

Vodafone klasik kampanyalarından birisine daha imza atmaktadır. Bu kampanyanın adı ise harca kazan. Bu kampanyaya göre 11 TL’lik bir harcama yapmanız halinde 1GB hediye internet kazanabileceksiniz. Öyle ki bu interneti de 5 gün boyunca kullanabilirsiniz. Peki hangi alanlarda harcama yapmanız gerekmektedir? isterseniz lira yükleyebilir, paket satın alabilir veyahut da fatura ödeyebilirsiniz. Bu üç durumdan herhangi birisini veya daha fazlasını yapmanız ve 11 TL’ye ulaşmanız halinde hattınıza bedava 1 GB tanımlanacaktır. Sizler de doyasıya harcayabilirsiniz.

Vodafone’dan 50 GB Hediye İnternet

Eğer evinizde Vodafone Supernet kullanıyorsanız bu durumda sıkı durun zira sizlere hediye 50 GB gelebilir. Nasıl mı diyorsunuz buyurun birlikte bakalım: bu kampanyadan faydalanabilmek için yapmanız gereken yeni bir Vodafone hat almaktır. Yeni hat ile birlikte elde edeceğiniz bu 50 GB bedava internet 90 gün boyunca geçerli olacaktır. Üstelik evden ve akıllı telefonunuzdan kullanabilmeniz de mümkündür.

Vodafone tüm bu kampanyalarını sürekli olarak yenilemektedir. Sizlere aktardığımız bu kampanyaların tümü günceldir. Ancak sürekli olarak yenilendikleri için kimi zaman bu kampanyalar kaldırılabilmekte ve yerlerine yenileri getirilebilmektedir. İşte bu gibi durumlar için Vodafone’un resmi internet sitesine girerek kampanyalar kısmını takip etmenizi sizlere tavsiye etmekteyiz. Bu sayede en güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Ancak bizler de bedava internet kampanyalarını sıkı takip ederek sizlere en doğru ve güncel bilgileri ulaştırmaya çalışmaktayız.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumunuz nedir?