Wechat

WeChat: Paylaşmanın da Yeni Yolu

Dünyaca ünlü futbol yıldızı Lionel Messi, WeChat’in global reklam kampanyasında WeChat’in reklam yüzü olarak karşımıza çıktı. En çok indirilen uygulamalar arasında yer alan WeChat ilk global reklam serisini, “We Share, We Love, WeChat” mottosuyla Türkiye’de de başlattı. Messinin oynadığı TV reklamını aşağıda izleyebilirsiniz.

“Bağlanmanın yeni yolu” mottosuyla 2013’te Türkiye pazarına giriş yapan yenilikçi mobil mesajlaşma uygulaması WeChat dünya çapında 300 Milyon kullanıcı çıtasını geride bıraktı. Bağlanmanın olduğu kadar paylaşmanın da yeni yolu olmaya aday WeChat Anlar özelliğinden bahsedeceğim sizlere.

11 Farklı Fotoğraf Filtresi

Zaman Tüneli WeChat’te anlar olarak karşımıza çıkıyor. Anlar özelliği ile arkadaşlarınızın paylaştığı fotoğrafları ve durum güncellemelerini beğenebilir, yorum yapabilirsiniz. WeChat Anlar özelliği ile yalnızca Facebook ve Twitter’a değil Instagram’a da rakip olmuş oluyor çünkü 11 farklı filtre ile fotoğraflarınıza inanılmaz efektler verip paylaşabilirsiniz. Anlık olarak durumlarınızı paylaşabilir, tıpkı Facebook’taki gibi fotoğraf paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda paylaştığınız anlarınızı Facebook ve Twitter’a da WeChat filtreleriyle gönderebilmeniz de mümkün.

WeChat, mobil mesajlaşma uygulamaları pazarının lideri Whatsapp’ın tahtına gözlerini dikmiş. Diğer yandan Anlar uygulamasıyla birlikte diğer mecralara da göz kırpmakta. Her geçen gün, tavsiyeler bölümünde yeni bir arkadaşımın WeChat’e katıldığını daha görüyorum. WeChat, Whatsapp, Viber, Skype ve benzeri uygulamaların arasındaki rekabet gün geçtikçe artacağa benziyor.

WeChat’i keşfetmek ve avantajlarından yararlanmak için buradan ücretsiz indirin, deneyin.

http://wechat.com/tr/download.html

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?