WeePos İle Ödemeler Çok Hızlı

Ödemelerin hızlı bir şekilde yapılması isteyenler WeePos başvurularına geçebilir. Çünkü bu yolla ödemeler hemen ertesi gün yapılacaktır. Sabah saatlerinde ve tek seferde olacak şekilde ödemenin yapılmasına dikkat edilir. weepay.co güvencesi ile:

  • Hem bireysel ya da kurumsal başvurulara geçilebilir.
  • Başvuru üzerinden ödemelere dair açıklamalara yer verilir.
  • Son derece makul oranlardan finansal işlemler tamamlanır.

Sanal pos Weepay güvencesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelecektir. Üstelik sanal pos için sitenin altyapısı çok büyük bir öneme sahip olmuyor. Her türlü altyapıya karşılık sanal pos imkanları devreye girer ve işlem görülür.

Sanal Pos İle Çekim Yapılan Kartlar

Woocommerce sanal pos şeklinde açık kaynaklara yer verilmiştir. Ve her türlü altyapıya uygun olacak şekilde sanal pos imkanları devreye girecektir. İlk etapta banka ile kartlara dair:

  • Bankalar: Yurtiçi merkezli olan tüm bankalar üzerinden ödeme yapılabilir. Ve tüm kredi kartlarının geçerli olduğunu baştan belirtmek gerek.
  • Programlar: CardFinans, Axess ya da Bonus programlı olanlar tercih edilebilir. Combo, Maximum ve Paraf dahi bunlar arasında yerini almıştır. Üstelik kredi kartlarına taksit uygulamaları da devreye girer. Opencart sanal pos ile bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Online Sanal Pos Başvurusu

Online başvuru için önce form doldurmanız gerekir. Form eşliğinde başvuru dikkate alınır ve teklif verilir. Verilen teklifi kabul edenlerden belge istenebilir. Belgelerin ve bilgilerin yüklenmesi neticesinde:

  • Online başvuruya onay verilir.
  • Onayı takiben üyelik oluşturulur.
  • Birkaç iş günü içerisinde hesap aktif hale gelir.

Ve bu şekilde ödemelerin hızlı bir şekilde yürütülmesi sağlanır. Baştan belirttiğimiz üzere ödemelerin ertesi iş günü içersinde yapılması söz konusudur.

Sanal Posta Mobil Uyumluluk

Sadece web ortamında ödemeye yer verilmez. Hatta daha çok mobil tercih edilir. Yine bireysel sanal pos seçenekleri mobil üzerinden de sürdürülür. Hatta son derece pratik tasarım özelliklerine yer verilir.

Müşterilerin mobilden kolay alışveriş olanaklarını değerlendirmeleri sağlanır. E-ticaret alanında kolay ödeme son derece önemli. Başta ise güvenli ödeme gelir. Neyse ki Weepay, BDDK merkezli olarak hizmet ve güven verir.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?