Ev Taşıma

Widenpa Güvenli Taşımacılığın Türkiye’deki Yeni Adı

Widenpa Türkiye’nin 12 şehrinde inşaat, temizlik, evden eve nakliyat, oto kurtarma/çekici, elektrik ve su tesisatı problemlerinde hizmet veren uzman bir firmadır. Seçilmiş özel ustalar ve garantili iş mantığıyla müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi kendine amaç edinmiş bir oluşum olarak ülkemize hizmet vermektedir.

Widenpa olarak misyonumuz; müşterinin verdiği her kuruşun değerini bilip, ödediği miktarın tam karşılığını alabildiği ve memnuniyet düzeyinin en üstte olduğu bir sistemi sürdürülebilir kılmaktır.

Vizyonumuz ise doğaya saygılı, odağına ve merkezine insanı koymuş bir firma olarak, tek taraflı kazanma yönlü harekete tamamen karşı bir anlayışla hareket eden bir yapı olup, müşteri mutluluğunu esas alıp, hizmet alanı ve ağını gün geçtikçe daha da genişletip, ülkenin her yerine hizmet sağlayıp, daha fazla insanın adil ve garantili hizmet almasını sağlamaktır.

Bu tarz bir düşünce yapısıyla yola çıkmanın ödülü olarak 9000’den fazla mutlu müşterinin bulunduğu kitle ile büyük bir aile olduk. Bize internet üzerinden ulaşan müşterilerimizden daha fazla sayıda referans alarak yeni aile üyelerimize hizmet verebildik.

Büyük ailemizin değerli parçalarının bizi refere etmesinin karşılığı olarak, titiz çalışmalarımızı daha da genişletip hep en iyiyi arama yolculuğumuzda amatör ruhumuzu asla kaybetmedik.

Yaptığımız her işte sürecin başından sonuna dek sıkı takip ile ekiplerin çalışma stillerini ve süreç esnasındaki çözüm geliştirilecek konulara karşı, atak ve hassas olmamız bizim en büyük farkımız konumundadır.

Karşılıklı kazanç düşünce yapısıyla yapılan işin tam karşılığını verip müşterinin istediği şeyin tam olarak gerçekleştirilebildiği bir yapı kurmuş olmanın verdiği mutlulukla, yepyeni hizmet alanlarında sizlerle bir araya gelmek en büyük ve güçlü hedeflerimizden biridir.

En önemli ve iddialı olduğumuz güçlü yanlarımızdan biri olan İzmir evden eve nakliyat ve Antalya evden eve nakliyat konularındaki mükemmel ve farklı hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Şehir içi ya da şehirler arası olması farketmeksizin, üstün hizmet anlayışımızla her durumda ve her yerde yanınızda olacağız.

Mükemmel hizmetlerimizden yararlanmak ve büyük ailemizin bir parçası olmak için hemen https://widenpa.com web sitemizden ya da web sitemizdeki iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Widenpa güvenli taşımacılığın Türkiye’deki yeni adıdır.

Widenpa’nın Hizmet Kapsamı Nedir?

Widenpa inşaat, tadilat, elektrik ve su tesisatı, evden eve taşımacılık, oto kurtarma/çekici ve temizlik konularında hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz her alanda işinin en iyisi olan seçkin usta ve personellerle çalışıp, en titiz şekilde iş teslimi yapmaktayız.

Hizmetlerimizden İzmir evden eve nakliyat ve Antalya evden eve nakliyat konusunda ülkenin en güvenli taşımacılık hizmetlerini en iyi filolarla gerçekleştiriyoruz. Alanında en titiz ve hassas taşımacılık personelleri ile size mükemmel hizmet vermenin ötesinde, hizmet sonrası bir gönül bağı kurmanın peşindeyiz.

Hepimiz biliriz ki taşınma eylemi her açıdan çok zahmetli ve zorlu bir süreçtir. Genel bakışta; maliyeti, taşınmanın genel zorlayıcı psikolojisi ve eşyaların gerekli ve yeterli hassasiyetle taşınıp hiçbir zarar görmeden yeni yerlerine ulaştırılması konuları bu durumun canımızı en fazla sıkan ve aklımızı meşgul eden taraflarıdır.

Tüm bu zorlukların yanı sıra bir de olumsuz davranış sergileyen, saygı sınırlarını aşan ve programına sadık olmayan, profesyonellikten uzak bir hizmet sağlayıcı ile karşılaşmak, olayın en zorlayıcı kısmı haline gelebiliyor.

Tüm bu olumsuzlukları uzaklaştırmak ve risk almamak için iyi seçimler yapmak gerekiyor. İyi seçim yapmamanın maliyetinin çok daha yüksek olduğu detayı ise önemli bir nokta olarak asla akıllardan çıkmamalıdır.

İşte tüm bu sebeplerden dolayı evden eve nakliyat konusunda en iyi olan Widenpa ile çalışmak size hem paradan, hem zamandan, hem de olumsuz deneyimlerin getireceği maliyetli risklerden kazandırıp, sizi bu olumsuz deneyimlerden özgür kılacaktır.

Widenpa en iyi ve son teknoloji asansörlü taşımacılık araçlarıyla eşyalarınızı bulundukları yerden, hassasiyetle yeni alanlarına doğru götürecektir. Saygılı ve işinde uzman profesyonel personeller güler yüz ve güvenle eşyalarınızı paketleyip taşıma aracına yüklerken, siz yalnızca yeni hayatınızın heyecanını hissetmeye başlayın.

Widenpa’nın Ücret Politikaları Hakkında

Widenpa; günümüzde “kazanma” kavramının ne kadar zorlayıcı bir eylem olduğunun bilincinde olarak verdiğiniz her kuruşun değerini biliyor, hizmetin karşılığı ne ise onu talep ediyor ve ödemeniz karşılığında size kusursuz bir hizmet sunuyor.

Bugünlerde tüketiciler açısından en önemli sorunlardan birinin ödenen miktarlar karşılığında alınan hizmetin tam ya da kaliteli olmayışı olduğunu ve tüketicilerin pek çok konuda mağduriyet yaşadıklarını biliyoruz.

Widenpa tam da buradan yola çıktı ve hizmet sektörüne farklı bir yaklaşım getirip iyi hizmet alabilmenin mümkünlüğünü herkese göstermek istedi ve bunu başardı. Bu mantıkla asla hakkaniyet dışında müşterilerinden maddi talepleri olmayan bir firma olarak, bütçenize dost bir marka titriyle kalbinize dokunmaktadır. Mükemmel hizmet anlayışının bir pahası olmamakla birlikte sizler için en uygun fiyatlarla, üst kalite hizmet verebilmenin mutluluğuyla yolumuza devam etmekteyiz. En çok kazanmanın değil, karşılıklı kazanıp sektörün adil hizmet sağlayıcısı olmanın eşsiz misyonundan asla vazgeçmeyeceğiz.

Kapak görseli Ketut Subiyanto

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?