WM Aracı

Wm Aracı Site Sahiplerinin Yeni Gözdesi

Merhaba arkadaşlar.

Bu yazımda benimde sıklıkla kullanmış olduğum, hatta sitemin en alt bölümünde linki olan bir siteyi hatta bir sistemi tanıtacağım sizlere. Adı WmAracı.

Nedir bu WmAracı?

Bir çok webmaster arkadaşın kullanmış olduğu webmaster araçlarının tek bir çatı altında toplanmış olduğu bir sistemdir. Bir site demek istemiyorum çünkü webmasterlar için başlı başına bir sistem. seo analizden tutun da whois kayıtlarına kadar birçok bilgiye ulaşmanız mümkün. Bizlere sunduğu kolaylıklardan birkaçını sayacak olursak; en başta google pagerank, google indexleri ve backlinkleri, alexa sıralamaları, yahoo index ve backlinkleri, domain yaşı vs. Bunlar sadece birkaçı. Sitede onlarca araç bulunmakta.

Birde webmaster forumu bulunmakta bu sistemin. Buda başlı başına bir güzellik, hatta bir nimet. Çünkü her türlü alışverişi, bilgi paylaşımını burada bulabilmeniz mümkün. Mesela kendi sitemin temasını bu forumda satmaktayım. Tanıtım yazıları, reklamlar olsun bu forumda gerekli konular açıldığında mutlaka istediğiniz kitleye bir şekilde ulaşıyorsunuz.

Uzun lafın kısası bir çok webmaster için vazgeçilmez bir sistem oldu WmAracı.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?