Yeminli Tercüme Bürosu Çankaya Tercüme

Tercüme

Günümüz dünyasındaki uluslar arası iletişimi sağlayan en önemli faktör hiç şüphesiz tercümelerdir. Tercümeler aracılığı ile birlikte artık sadece kuruluşlar değil aynı zamanda şahıslar da uluslar arası etkileşimlerini güçlendirebilme şansına sahiptirler. Ülkemizdeki tercüme ihtiyacı duyulan bölgelere baktığımızda ise İstanbul’da bulunan Çankaya bölgesi, tercümede önemli bir role sahiptir. Çankaya tercüme bürosu olarak, sizlere geçmişten günümüze kadar sağladığımız kusursuz tercüme hizmetimizle birlikte uluslar arası ilişkilerinizi geliştirmede ve güçlendirmede sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Çankaya Noter Tasdikli Tercümeler

Çankaya’de bulunuyorsunuz ve noterden tasdikli tercümeye ihtiyaç mı duyuyorsunuz? Endişelenmeyin, Çankaya Tercüme ekibi olarak sizlere noter onaylı ve noter yeminli tercümanlarımız ile sunduğumuz tasdikli tercümeler ile resmiyeti olan her türlü tercüme için sizlere tercümelerinizde eşlik ediyoruz.

Diplomaların tercümeler, sözleşmelerin tercümeleri, pasaportların tercümeleri ve benzer kategoriler üzerine yaptığımız tercümeler ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak adına hizmet veriyoruz.

Noter tasdikli tercüme hizmetimiz için editörlerimizin yanı sıra noterin de onayını aldıktan sonra sizlere tercümelerinizi teslim ediyoruz.

Çankaya Tercüme ile Sözlü Tercümanlık Hizmeti

Ticari toplantılarınız için, şantiye gezileriniz için, turlarınız için, resmi açılış törenleriniz için, kokteyller için, iş yemekleri ve benzeri alanlarda, Çankaya tercüme ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Sözlü tercümeler, metin olarak yapılan tercümelere oranla daha çok deneyim gerektirmekte olan tercümelerdir. Aynı zamanda sözlü tercümeler, anlık olarak yapıldığından dolayı dile hakim olmayı gerektirmenin yanı sıra tercümanın kitleye hitap edişi de önemli bir unsurdur. Sağlıklı bir şekilde sözlü tercümelere ulaşabilmeniz adına, alanlarında uzman, hitabet yeteneği yüksek ve aynı zamanda kendini akıcı bir şekilde ifade edebilen tercümanlarımız ile birlikte ayrıcalıklı bir şekilde sözlü tercümelerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Çankaya Tercüme ile Kurumsal Tercüme Çözümleri

Çankaya Tercüme ekibimiz ile çok geniş kategoriler üzerine kurumsal tercüme çözümleri üretmekteyiz.

İthalat ve İhracat Yazışmaları için Kurumsal Tercümeler

İthalat ve İhracat yazışmalarınız için firmalarınızın, uluslar arası alanda güçlü iş ilişkileri sağlayabilmesi adına bu kategori üzerine uzman tercümanlarımız ile sizlere eşlik ediyoruz.

Kurumsal Hukuki Tercümeler

Uzman ve deneyimli hukukçularımızla birlikte Çankayaçeviri büroları olarak, kurumunuz için gerekli olan hukuki tercümeleri sağlamaktayız. Hukuksal tercümelerin hukuki bir dil gerektirmesi ve imla hatası dahi en ufak bir hatayı kaldırmaması sebebiyle, çalıştığımız hukukçu tercümanlarımız oldukça bilgili kişilerden oluşmaktadır.

Teknik Tercüme

Teknik tercümeleri, firmalar arası düzeyde incelediğimizde yükselen bir değer olarak görmemiz mümkün. Teknik tercümelerin mühendislik dili gerektirdiğinin farkında olarak, terminolojilere hakim, akıcı bir yazım dili olan tekniker ve mühendis tercümanlarımız ile birlikte teknik tercümelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Neden Çankaya Tercüme?

Çankaya Tercüme ekibimizi tercih etmeniz için iyi nedenlerimiz var;
Alanlarında uzman tercüman ekibimiz,
Etkili ve ilişkilerinizi sağlamlaştıracak kaliteli tercümeler,
Sıkı ve yoğun olarak yapılan çapraz tercüme kontrolleri,
3.kişilerle paylaşılmayan gizlilik çerçevesi ile yapılan tercümeler,
ve Dünya dillerinde tercümeler yapmamız sizlerin Çankaya Tercüme olarak bizi tercih etmeniz adına en iyi nedenler arasında yer alıyor. Çankaya’da tercüme ihtiyaçlarınız için www.metropoltercume.com/cankaya-tercume-burosu/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?