Karşılaştırma

Yeni Bir Karşılaştırma Sitesi Girişimi: Mukayese.com

Şimdi karşınızda en yeni ve en kapsamlı karşılaştırma sitesi hizmetinizde oluyor. Geleneksel karşılaştırma sitelerini bir kenara bırakın ve her kategoride, seçim yapmanız gereken her durumda siteye giriş yaparak tek noktadan tüm karşılaştırmaları yapın. Uygun fiyat, cazip teklifler ve istediğiniz aynı hizmet için karşılaştırma yaparak bütçenizi koruyun. Aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde karşılaştırma yapacak, fırsatları kaçırmayacaksınız. Zamanınızı sizlere geri kazandıran, her fiyat için ayrı siteye girme zorunluluğunuzu ortadan kaldıran kullanıcı dostu bir alt yapıya sahiptir. Yapmanız gereken kategori seçmek, kategoriye özel istediğiniz bilgiyi girmek ve tüm mukayese verilerini incelemek. İşte bu kadar basit bir platformda dilediğiniz en uygun tekliflere ulaşacaksınız.

Alışverişte Mukayese

Günümüz teknolojisinin hızla gelişmesi, zamanın değerini artırdığı son dönemlerde e-ticaret sitelerinde yaptığınız alışverişlerin sonrasında aynı ürünü daha uygun fiyata bulmanız sizleri üzebilir. Aynı ürüne para vermeniz yerine tek bir site üzerinden karşılaştırma yaparak istediğiniz ürüne ulaşmanız sizleri mutlu edecek.

Mukayese.com’un en büyük özelliği;

  • Tek bir kategoride değil 50’den fazla kategoride hizmet veriyor
  • Geleneksel karşılaştırma siteleri gibi kalan kategoriler için firmaları araştırmıyorsunuz
  • Tüm kategorilerde yer alan binlerce firma sitesine girmiyorsunuz
  • Zamanınızı harcamıyorsunuz
  • Bütçenizi ve ekonominizi koruyorsunuz

Alışverişlerinizde önünüze çıkan tüm zorlukları bu şekilde aşabiliyorsunuz. Zamanınızı harcamadan aynı ürün için karşınıza gelen tüm firmaların ürünlerine daha uygun fiyata sahip olabileceksiniz. Karşılaştırma sitelerinin genellikle bankacılık alanında hizmet vermesi ya da sınırlı tek bir kategoride hizmet veriyor olması, 50’den fazla kategori için ayrı ayrı araştırma yapmanızı gerektiriyor.

Otel ve Konaklamada Mukayese

Genellikle en uygun otel ya da konaklamalara ulaşmanız için hizmet veren birçok karşılaştırma sitesi sizlere otele gideceğiniz araç kiralama konusunda, tatil için alışverişlerinize, ihtiyaç kredisi ve tatil kredisi için banka kredileri konusunda imkân sağlamıyor. Bir tatile gitmek için ayrı sitelerden eksikliklerinizi tamamlamaya çalışmanız ise sizleri zorluyor. Artık en cazip otel ve konaklama yerlerini mukayese ederken, tatil için ihtiyacınız olan tüm kategorilerde de karşılaştırma yapabileceksiniz. Bir kahve molasında tüm programınızı yapacak ve dilediğiniz seçimi uygulamaya geçeceksiniz.

Araç Kiralamada Mukayese

Araç kiralamak istiyorsunuz ancak hangi aracı en uygun fiyata kiralayacağınız konusunda binlerce firmanın web sitesine bakmak sizlere zor geliyor. Haklı olduğunuzu düşünen site Türkiye’nin en kapsamlı karşılaştırma sitesini oluşturdu. Yeni nesil araştırma sitesi dijital dünyaya tam uyumlu olarak hizmet veriyor.

Giyim Kategorisinde Mukayese

Giyim kategorisi birçok e-ticaret sitesinin sunduğu kendi içerisinde milyonlarca ürün barındıran bir kategoridir. İstediğiniz giyimi daha uygun fiyata bulabilecek, en cazip fiyatlara ulaşacaksınız. Birbirinden farklı kategoride karşılaştırma imkânı sunarak, talep ve önerilerinize göre kategorilerini her geçen gün yeniliyor.

Aksesuar ve Takı Kategorisinde Mukayese

Takı alanında birbirinden farklı değerli maden takıların, ziynet eşyalarının karşılaştırmasını yapmak, indirimlerden yararlanmak ve en uygun fiyata almak için karşılaştırma yapmak isteyebilirsiniz. Türkiye’de yer alan ve tek bir kategoride hizmet sunan tüm karşılaştırma kategorilerini tek bir alanda topluyor ve sizlere piyasa hakkında detaylı bilgi sunuyor. Dilediğiniz her kategoride mukayese yapmadan adım atmayacağınız bir dönem başlıyor.

Emlak Sektöründe Mukayese

Emlak sektöründe yer alan birbirinden farklı taşınmazın arasında mukayese yapmaya ne dersiniz? Aklınıza gelebilecek tüm kategorileri sizlere sunan karşılaştırma sitesi, gelecek dönemlerde kategorilerini daha fazla bilgiye dönüştürerek eklemeyi planlıyor. Geniş bir fiyat bilgi bankası olarak gözünüzden hiçbir şey kaçmayacak, nerede uygun bir teklif var ise anında görebileceksiniz. Hayalinizdeki eve kavuşmak için muhakkak mukayese.com’un konut kredileri sayfasına da göz atın.

İnternet Sağlayıcılarında Mukayese

İnternet sağlayıcısı arıyorsunuz ancak birbirinden farklı fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Teknolojinin hızla geliştiği ve değiştiği günümüzde en yeni, en kaliteli internet sağlayıcısına ulaşabilirsiniz. Mukayese yaparak en cazip internet sağlayıcısını belirleyecek, hangi firmanın nasıl hizmet verdiğiniz gözlerinizle göreceksiniz. Bu zamana kadar sadece bakabildiğiniz ve görebildiğiniz kadar fiyatlara hâkim oldunuz. Artık sizin yerinize topladığımız verilerle; görmediğiniz, bilmediğiniz, duymadığınız uygun fiyat kalmayacak. Tüm firma ve kurum tekliflerini anında görebileceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz her bilgiyi ekonominiz ve zamanınız için verimli kullanacaksınız. Firma ve kurumların fiyatlarına bakarak, birbirinden farklı fiyatlarla eskisi gibi zarar etmeyeceksiniz. Seçimi siz yapacaksınız, firmalar ise sizlerin bilinçli bir fiyat karşılaştırma kurdu olduğunuzu görerek fiyatları indirdikçe indirecek.

Kapak görseli karlyukav

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?