Yeni Bir Oluşum; TrendWP

Yeni Bir Oluşum; TrendWP

Yabancı sitelere bakıp hep imrenirdim bu adamlar nasıl böyle temalar çıkarıyor diye. Mesela Elegant Themes bunlardan biri. Adamlar çok sağlam temalar çıkarıyor. Bakıp da hayretler içine düşmemek elde değil. Elegant Themes gibi WordPress Teması yapan birçok site mevcut. Tabi çoğu yabancı. Türkler hiç mi sağlam tema yapamıyor peki?

İşte yakın bir zamanda kurulan TrendWP Türkler’in de bir şeyler yapabildiğini kanıtladı. İlk çıkardığı TrendPortal ile WordPress piyasasına sağlam bir adım atan TrendWP ne denli kaliteli olduğunu ilk teması ile gösterdi zaten. İkinci teması ise kişisel blogların kullanabileceği bir tarzda ve herkesin sahip olabileceği bir fiyatta satışa sundukları TrendBlog Teması. Son teması ise haber siteleri için basit ve şık bir tema olan TrendHaber teması. Şu anlık 3 tema mevcut. Bu temalar arasından sadece TrendBlog’u eksik buldum. Diğer temalar harika diyebilirim. Özellikle TrendBlog teması çok hoşuma gitmişti.

Sadece tema satışı yapmayan TrendWP, WordPress ile ilgili birçok sorununuzda da size yardımcı olmakta. WordPress kurulum, tema düzenleme, tema kurulum, tema yapımı, eklenti kurulum ve düzenleme bunlardan sadece birkaçı.

Şimdilik 2 kişilik ekibe sahip olan TrendWP ilerde ekibine yeni isimler katar mı bilinmez ama Türkiye’de bu sektöre çok sağlam bir giriş yaptıklarını söyleyebilirim. Her şeyi yabancılardan almak yerine bu tarz girişimlere öncelik verip biraz da kendimizi desteklemeliyiz diye düşünüyorum.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?

6 Yorum
 1. Zübeyr Hüsnü ŞAHİN
  14 Nisan 2012 - 16:22
  Cevapla
 2. Murat Kahraman
  14 Nisan 2012 - 19:40
  Cevapla
 3. Hasan Ali YÜKSEL
  29 Nisan 2012 - 20:06
  Cevapla
 4. Ahmet
  19 Mayıs 2012 - 18:17
  Cevapla
 5. SpyMan
  16 Haziran 2012 - 15:39
  Cevapla
 6. yasin
  20 Mart 2017 - 01:03
  Cevapla