Yeni Nesil Yaratıcı Ürünler Platformu Dahidükkan İncelemesi

İnternet hayatında her gün yüzlerce yeni platform gözlerini dünyaya açıyor. Dahidükkan ise bu platformların belki en başlarında gelmemekte ama piyasaya sunduğu ürünlerle birçok kitlenin beğenisini yoğun bir biçimde kazanmış. Bu harika ürünler kimi zaman bir hediye olarak kimi zaman ise kendinizi şımartmak için seçilmiş harika şeyler!

Harika ürünlerden bahsetmişken bu ürünleri size tanıtmam gerek.

Modern Salon Aksesuarları

Dahidükkan’da bu kategori altında 3 farklı ürün çeşidi ve onların da her zevke uyacak farklı tasarımları mevcut. Bu ürünler evinizdeki, iş yerinizdeki tüm duvarlara ayrı bir hava katacak nitelikte.

Üç boyutlu siyah metal duvar aksesuarları ve şık duvar aksesuarları asarak duvarınızı modern ve tasarımsal bir hale getirebilirsiniz. Çoğunlukla hayvan motiflerinden oluşan bu tasarımların elmas, kurukafa ve kalp gibi farklı modelleri de mevcut. Bunların hepsi siyah ev aksesuarları olup hepsi bulunduğu ortama çok farklı bir hava vermektedir.

Üç Boyutlu Metal Duvar Aksesuarı

Üç Boyutlu Konsept Tablo tasarımıyla 3d duvar süsleri konseptine yeni bir soluk getiriyor. İç kısmı minik maketlerden oluşan tablonun çok şık bir görüntüsü var, hem hediyelik olarak hem de dekoratif bir duvar süsü olarak ilginizi çekebilecek güzellikte.

Paris, Londra ve Ankara gibi tasarımlarında dünya şehirlerinin 3 boyutlu hallerini yansıtan bu tabloların Rönesans tablosu modeli ve daha başka modelleri de elbette mevcut.

Metal Duvar Aksesuarı

İstediğiniz her türlü konsepte uydurabileceğiniz kadar çeşidi bulunan bu ürünün en önemli özelliği çivi ve çekice ihtiyaç duymadan magnetli mekanizmasıyla istediğiniz yere asabilir ortama renkli bir hava katabilirsiniz hatta anında istediğiniz bir başka tasarımı magnete takıp saniyeler içinde tarz değiştirebilirsiniz.

Bulabileceğiniz en güzel duvar dekorları olan bu ürün sizlere birçok tasarım seçeneği sunuyor. Bu ürünlerle evinize ister modern ister otantik bir hava katabilirsiniz.

Metal Duvar Aksesuarı

Mesela bu ürün 4 elementten olan ateşi temsil etmektedir diğer 3 elementle birlikte satın alarak harika tematik bir dekorasyon ortaya koyabilirsiniz.

Telefon Kılıfları

İlginç telefon kılıflarının yer aldığı dahidükkkan’da bu kategoride çok güzel iphone orijinal kılıflar mevcut.

Telefonu korumak amaçlı kullanılan telefon kılıfları bu amacın dışında artık bir aksesuar olarak da görülüyor ve sıkça modaya ve zevke uygun olarak değiştiriliyor. Değişik telefon kılıfları ise en çok rağbet görenler arasında. En güzel telefon kılıfları bu adreste!

Erkekler için telefon kılıfları da kadınlar için olanlar kadar çok talep ediliyor ve ilgi görüyor.

Bu ürün kategorisinde plastik, silikon ve sert kılıflar gibi çeşitler de mevcut.

Tasarım telefon kılıfları ile sevdiğiniz tarzı öne çıkarmak çok kolay. Telefon kılıfları arasında en farklı modeller olan led flash efektli ve ısı duyarlı renk değiştiren kılıflar alışmadığımız türden ve çok ilgi çekici.

Tasarım Telefon Kılıfı

Bu ürünler hoşunuza gittiyse Dahidükkan’daki ürünlerin kalanına hemen göz atmalısınız tasarım çoraplardan, akustik ahşap telefon standlarına ve harika tasarımlı telefon kılıflarına kadar pek çok ürün beğeninize sunulmuş durumda.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?