Davetiye

Yeni Sezon Davetiye Örnekleri

Evlilik hazırlığı yapan çiftler için en önemli şeylerden birisi davetiyelerdir. Düğünün temasına ve içeriğine göre belirlenen davetiyeler farklı tasarımlara sahiptir. Her yıl farklı davetiye tasarımları ortaya çıkmakta ve bu tasarımlar kendinden söz ettirecek kadar nitelikli olmaktadır. 2022 yılı içerisinde de ön plana çıkan birçok davetiye örneği bulunmaktadır. Yeni sezon davetiye örnekleri içerisinde ise genellikle geçmiş zamanın tekrar canlandırılacağı davetiyeler bulunur.

Trend davetiye örneklerinin yanı sıra sade ve klasik davetiyeler ile karşılaşmakta mümkündür. Genel olarak sade ve klasik davetiyeler tercih edilmeye devam ediliyor olsa bile vintage ve Retro tarzındaki davetiyeler popülerlik kazanmaya başlamıştır. Davetiye tasarımlarının oluşturulması, düğün konseptine göre belirlenir ve bundan dolayı alternatif seçeneklere yönelmek mümkündür. Düğün konseptine ya da kişisel tercihe göre farklı davetiye örnekleri tercih edilebilmektedir.

Yeni Trend Davetiye Tasarımları

Davetiyelerin en çok sık kullanıldığı yerler düğünlerdir ancak davetiyeler düğünler dışında da birçok alanda kullanılabilmektedir. Düğün dışında davetiye kullanılan alanlar ise şöyledir;

  • Davetiyeli partiler
  • Toplantı davetiyeleri
  • Nişan davetiyesi
  • Özel törenler için davetiyeler

Davetiyeler birçok alanda kullanılmakta ve bundan dolayı farklı çeşit örneklerine rastlamak mümkün olmaktadır. Her yıl belirli aralıklar ile yeni sezon davetiye örnekleri çoğalmakta ve farklı alanlarda kullanılmaktadır. Trend davetiye örneklerini tercih etmenin yanı sıra kişisel zevke göre de davetiye tasarlanıp bastırılabilmektedir.

Davetiyeler her alanda tercih edilen ve kullanılan tasarımlar olduklarından her sezon farklı modeller ve alternatifli seçenekler ortaya çıkmaktadır. Yeni sezon davetiyeler kalite, renk, içerik, doku, şekil ve benzeri pek çok açıdan farklılaşmaktadır. Sürekli değişen ve güncelleşen tasarımları sebebi ile pek çok kişi tarafından farklı yerlerde kullanılmak üzere tercih edilmektedir.

Yeni Sezonda Hangi Davetiyeler Ön Plandadır?

Son dönemlerde geçmiş yılların modası tekrar canlandırılmakta ve bu durum davetiyelere de yansımaktadır. Bu tarz davetiyelerin popülerleşmesi ile bazı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Retro Davetiye Örnekleri

Retro davetiye, 25 ve 30 yıl öncesinin modasının günümüzde farklı şekillerde tasarlanarak davetiyelerde uyarlanmasıdır. Kıyafetlerin yanı sıra davetiyelerde de tercih edilmeye başlanan bu akımda pastel tonlar ve çiçek desenleri ön plandadır. Yeni sezon davetiye örnekleri içerisine farklı zenginlikler katan bu davetiyeleri kullanmak doğru bir seçim olabilir.

Vintage Davetiye Örnekleri

Retro davetiyeler gibi Vintage davetiyelerde eskinin yeniye uyarlaması olarak düşünülebilir. Bu tarz davetiyelerin şekilleri düğün konseptine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle minik dantel işlemelerin davetiye üzerinde kullanılması farklı atmosfer yaşatmak için uygun bir seçim olabilir.

Tropikal Esintili Davetiye Örnekleri

Tropikal davetiyeler yazı çağrıştırdığı için genel olarak yaz temalı düğünlerde alternatif seçenekler olarak tercih edilebilir. Bu davetiyeler canlı renklere, estetik tasarımlara sahiptir ve trend davetiyeler arasına yerini almıştır. Arzu edilen renk tonları ile kullanılabilir.

Tüm davetiye modelleri ve fiyatlarımızda Davetiye Market üzerinden de ulaşabilirsiniz.

https://davetiye.market/

Kapak görseli Ricardo Moura

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?