Yeni Canlı Tv

YeniCanlıTv İzleme Sitesi

Merhaba dostlar bugün sizlere internetten yeni rastladığım güzel ve hızlı bir siteden bahsetmek istiyorum. Canlı Tv hepimizin internette sörf yaparken ihtiyacı olan bi hizmettir. Canlı yayınları internetten izlemek gereksinimi hissetiğimiz zaman yenicanlitv sitesi imsadımıza koşuyor. Yüzlerce Tv kanalını online olarak canlı yayınlarını sizlere ücretsiz sunan bu siteyi herkese tavsiye ediyorum. Atv, Kanal D, Star Tv, Show Tv gibi Ulusal ve Line Tv, Vuslat Tv, Ton Tv gibi yerel kanalları ve onlarca Radyo İstasyonlarını site size sunmaktadır. Ayrıca bu sitede dikkatimi çeken diğer bir husus ise sitenin hızı ve performansı.

Site Fransa lokasyonlu sunucuda barınmakta ve yüksek performansı göz doldurmaktadır. Bir sayfanın açılış hızı ortalama 0,04 Saniye olduğunu varsayarsak harika bir değere sahip.

Eskiden bildiğiniz gibi Antenlerle Karasal yayınları almaya çalışırdık. Bir futbol maçı izlediğinizi varsayarak Maçtan çok karıncaları izlediğimi hatırlarım. Uydu teknolojisini gelişmesi ve Ardından Her TV kanalının Embed ‘i kullanarak kendi Canlı yayınlarını yayınlamaya başlaması ile Rahat bir nefes aldık. Çünkü artık soğuk kış günlerinde çatılarda antenleri çevirmeye uğraşmıyorduk. Sadece Sıcak evimide bir tıkla istediğimiz tv kanalının canlı yayınlarına ulaşabiliyoruz.

Tasarımı da hoş olan yenicanlitv sitesinin sol tarafında Popüler Tv Kanalları yer almaktadır. Burada Sadece İzlemek istediğiniz Tv kanalının logo resmine tıklayarak o kanalın canlı yayınına ulaşabiliyorsunuz. Kategoriler içerisinde Ulusal Kanallar,Yerel,Dini,Çocuk Kanalları ve TV Programları yer alıyor. Atv izle Tv kanalında genelde türkiye kupası maçları yayınlanırken Star Tv Kanalında bir çok futbol takımının Şampiyonlar Ligi maçları var.

Bir çok tv programını siteden canlı olarak izleme şansınızı da unutmayınız. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Bunları da okuyabilirsin