Kız Öğrenci

Yurdunuz Eviniz Olacak

Aydın, geniş kapasiteli yurtlarıyla öğrencilerine hizmet sunan iller arasında yer almaktadır. Sakin bir yapıya sahip olan şehrin Aydın kız öğrenci yurtları okula yürüme mesafesinde olup, kampüs kapısına maksimum 10 dakikalık bir yürüme aralığındadır. Adnan Menderes Üniversitesi Kepez yerleşkesi çıkışı Aytepe bölgesinde yer alan Aydın kız öğrenci yurtları otobüs ve minibüs duraklarına da oldukça yakındır. Ayrıca 5-10 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunan birçok bankamatik ve süpermarkete de kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Kız Öğrenci

Neden Burayı Tercih Etmeliyim?

Aydın kız öğrenci yurdu öğrencilerin dışarıya bağlı kalmaksızın aynı çatı altında tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amacıyla kurulmuş bir yapıdır. Yurt, öğrencilerin tüm sosyal ve temel yaşamsal ihtiyaçlarını giderebilmeleri için geçtiğimiz seneden bu yana hizmet vermektedir. Aydın kız öğrenci yurdu çamaşır hizmeti hariç diğer tüm hizmetlerini, her şey dahil sistemi kapsamında ücretsiz olarak sunmaktadır. Veli ve öğrencilerin rahatlıkla tercih edebileceği tüm olanaklara sahip olan yurt, sıkı güvenlik sistemiyle de 24 saat boyunca korunmaktadır. Güvenlik sistemimizin yurt bahçesinin girişi ve içerisindeki güvenlik görevlileri tarafından oluşuyor olmasının yanı sıra 24 saat kayıt altında olan kamera sistemimizle de büyük bir dikkatle öğrencilerimizin güvenliğini sağlamaktayız.

Avantajları Nelerdir?

Yurt, geniş bir kapasiteye sahip olmasının yanı sıra öğrencileri sıkmaksızın sizlere, 1-2 ve 4 kişilik oda seçenekleri sunmaktadır. Oda arkadaşınızla kalsanız dahi size açılmış geniş alanda rahatça yaşayarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Odalar düzenli aralıklarla deneyimli personeller tarafından temizlenip devamlı olarak hijyen tutulmaktadır. Bu sebeple de gönül rahatlığıyla kalacağınız yurdunuzda dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz internet hizmeti de bulunmaktadır. Merkezi sistem kaloriferiyle ısınan yurdunuz soğuk kış aylarında koşarak geleceğiniz yeriniz olacaktır. Rahat yataklarıyla öğrencilerine hizmet veren Aydın özel kız yurtları‘nda bir de eşyalarınızı yerleştirmek için size özel dolap seçeneği bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra yurdun bir de etüt seçeneği bulunmaktadır. Odanızda ders çalışamıyorsanız eğer etüt salonuna giderek sessiz bir ortamda dilediğiniz disiplinle derslerinize odaklanabilirsiniz. Ayrıca ders çalışmaktan bunaldığınız bir arada da dersinize bir süre ara verebilir ve yurdun dinlenme salonunda arkadaşlarınızla oturup sohbet edebilirsiniz. TV seçeneği de bulunan yurtta dilediğiniz şekilde vakit geçirebilir, yurdun tüm hizmetlerinden güvenle faydalanabilirsiniz.

Hijyen kontrolünde olan mutfağımız ise kaliteli yemek sunumuyla, zengin yemek çeşitlerini beğenilerinize sunmaktadır. Açık büfe seçeneğiyle dilediğiniz kahvaltıyı edebilir, akşam yemeğinde ise 4 çeşit olan yemek seçenekleriyle sağlıklı bir şekilde beslenmenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca olası bir sağlık kontrolü durumu için oluşturulmuş olan ve ilk yardım hizmeti sunan bir revirimiz de bulunmaktadır. Büyük ve yeşil bir bahçeye de sahip olan yurdumuz her yönden donanımlı olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?