Bölgesel Zayıflama

Zeltiq CoolSculpting İle Bölgesel Fazlalıklarınızdan Kurtulun

Bölgesel Zayıflama

Zeltiq Ankara da Dr. Buket Yıldırım ve ekibi tarafından uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan kliniğinde bölgesel incelme alanında oldukça tercih edilen ve sunduğu etkileri ile de başarısı asla göz ardı edilemeyecek önemli ve etkili bir incelme uygulamasıdır. Spor ve diyete rağmen inatçı olan yağ dokularının parçalanmasını sağlayan ve son derece etkili olan Zeltiq Ankara kliniğimizde var olan diğer uygulamalardan çok daha fazla tercih edilmektedir.

Neden Zeltiq CoolSculpting?

Soğuk lipoliz adı da verilen bu uygulama sayesinde bölgesel yağlanma sorunu olan ve özellikle de cerrahi işlemlerden çekinen ya da son derece yoğun bir yaşama sahip olup da kendine çok fazla vakit ayıramayacak olan kadın ya da erkeklerin tercih ettiği bir bölgesel zayıflama uygulamasıdır. Ağrısız, acısız ve en önemlisi de konforlu bir şekilde tek seans uygulanan soğuk lipoliz uygulamasının herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

Uygulama sonrası Süreç

Uygulamanın ardından herhangi bir yan etki olmadığı için kişiler günlük aktivitelerine kaldıkları yerden güvenle devam edebilmektedir. Sadece hekimlerin önerisi bu tür bölgesel incelme işlemlerinin ardından su tüketiminin düzenli ve fazla olmasına dikkat edilmesi yönündedir. Çünkü genellikle parçalanan ya da dondurulan yağların su tüketimi ile birlikte idrardan atıldığı yönündedir.

Uygulama Nasıl Yapılır?

Zeltiq CoolSculpting bir diğer adı ile soğuk lipoliz uygulaması vücudun birçok bölgesinde meydana gelen ve istenmeyen yağ dokularına uygulanmakta olan tek seanslık bir işlemdir. Uygulama yapılacak alanlar hekimler tarafından belirlenir ve daha sonrasında ise cilde korunması için jel pedler yerleştirilir. Belirlenen bölge vakumlu bir kapsülün içine çekildikten sonra ise tedavi başlar.

Doktorumuz Buket Yıldırım alanında son derece donanımlı ve uzun yıllardan beri de Ankara’da hizmet vermekte olan isminden de sıklıkla söz ettiren önemli hekimlerimiz arasında yer almaktadır. Sizler de hekimimiz ile tanışmak ve uygulamalar hakkında bilgi alarak ve muayene olmak için www.drbuketyildrim.com’u tıklayıp, bizlere ulaşabilirsiniz. Unutmayın güzellik beklemez!

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?