Zor Zamanların Kurtarıcısı Gömlek Modelleri

Gömlek modelleri; erkeklerin gardırobunun deyim yerindeyse baş tacıdır. İş dünyasında, toplantılarda, düğün, nişan, özel davet ve organizasyonlarda, galalarda bir gömlekle günü kurtarmanız mümkündür. Elbette doğru aksesuarların seçimi ile kombini daha dikkat çekici hale getirmeniz mümkündür. Saat, ayakkabı, kravat, mendil ve kol düğmesi detayları ile bir gömlek, pantolon ve ceket şık hale getirilebilir. Gömlek modelleri erkeklerin stilini gösteren en önemli giyim parçasıdır desek abartmış olmayız.

Bir erkeğin giyim tarzını anlamak için seçtiği gömleğin dokusuna, rengine ve modeline bakmak yeterlidir. Kiğılı gömlek modelleri erkek 2017 koleksiyonuna baktığımızda trendy ve cazibeli gömleklerin göz kırptığını görüyoruz. Slim fit gömlek modelleri modern bir yorum sunarken, klasik kesimler maskulen erkeklerin tercihi oluyor. Denim gömlekler, rocker bir görüntü yakalamanızı sağlarken spor gömlekler farklı kombinlere imkan veriyor. Gömlek modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Kiğılı internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Gömlek Modelleri Nasıl Seçilir?

Gömlek seçimi yaparken kravat ile birlikte renk uyumuna kesinlikle dikkat etmek gerekiyor. Burada önünüzde iki seçim var. Ya birbiriyle uyumlu tonları ya da kontrast renkleri birlikte kullanmanız önemlidir. İki zıt rengi ensemble yapmanın şık ve karakterli bir hava kattığını belirtelim. Lacivert takım elbise, uçuk mavi gömlek ve bordo kravat kontrast kombine en şık örnek olarak verilebilir. Turkuaz gömlek, patlıcan moru kravat ve mendil yine kontrast bir kombin için harika bir öneridir. Birbirine yakın tonları kullanmak bir parça daha zor olsa da zamanla renk algınız oturacaktır. Örneğin uçuk mavi gömlek üzerine lacivert gibi baskın bir renk kullanabilirsiniz. Elbette desenli kravatları da uygun bir şekilde kullanarak iddialı bir görüntü sergileyebilirsiniz. İnce klapalı ceket yakaları ile ince kravatları, kalın klapalı ceket yakaları ile kalın kravatları tercih etmenizi öneririz.

Joker parça olarak her erkeğin dolabında bir adet italyan yaka ve klasik kesim beyaz gömlek ve bir adet slim fit beyaz gömlek bulunmalıdır. Hatta mümkünse bir tane spor gömleği koleksiyona eklemek harika bir fikir olabilir. Beyaz gömlek tüm takım elbise ve kravatlar ile kullanılabileceği için size büyük bir rahatlık sağlayacaktır.

Bana kahve ısmarlamak ister misin?

Bunları da okuyabilirsin
Yazı hakkındaki yorumun nedir?